עיריית אשדוד טלפון

עיריית אשדוד טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית אשדוד זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית אשדוד מוקד טלפוני
אשדוד היא עיר השוכנת במחוז הדרום ואחת הערים המאוכלסות ביותר בישראל. העיר אשדוד נוסדה לראשונה כמועצה מקומית בשנת 1956, והוכרזה לראשונה כעיר בישראל בשנת 1968. כיום העיר אשדוד מחולקת לרבעים, שלכל רובע יש את המאפיינים הייחודים לו: מרכז מסחרי ומרכזי תרבות, מוסדות חינוך ושירותי תרבות, תעסוקה ותיירות.
המוקד הטלפוני של עיריית אשדוד מפעיל מאמצים רבים על מנת שכל תושב יוכל להגיע לשירות המבוקש בקלות וביעילות. אשר על כן, קיימות מספר אפשרויות לקבלת שירות:
– אתר האינטרנט של עיריית אשדוד בכתובת: www.ashdod.muni.il , המספק שירותים רבים לתושב האשדודי: הורדת טפסים מקוונים, צפייה בפרסומים מטעם ראשות העיריה, אפשרות לתשלום חשבונות וקנסות באופן פשוט ויעיל.
– היחידה לפניות הציבור של עיריית אשדוד מטפלת בכל פניה או תלונה. כתובת דוא"ל לפניות הציבור בכתובת: [email protected] דרכים נוספות ליצירת קשר :
• במספר טלפון: 08-8545041/2
• מספר הפקס של היחידה לפניות הציבור: 08-8545893
• הכתובת הרשמית למשלוח מכתבים: היחידה לפניות הציבור, רחוב הגדוד העברי 10 ת.ד. 28 אשדוד מיקוד 77100.
– פנייה למוקד העירוני של עיריית אשדוד בטלפונים 106, ו- 08-8545495. המוקד העירוני של עיריית אשדוד מהווה מרכז לפניות התושבים בנושא מטרדים ומפגעים עירוניים. פניות בדבר תקלות קלות המתקבלת במוקד העירוני מטופלות באופן מידי על ידי יחידות העיריה המתאימות. בנוסף לפניה הטלפונית, משובצים במוקד העירוני שמונה מהנדסים המוכשרים לטיפול בכל התקלות המתעוררות ברחבי העיר בשעות הלילה. פעילות של המהנדסים העירוניים מסייעת לעיריית אשדוד לספק מענה לכל סוגי התקלות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

עיריית אשדוד – טלפונים ושעות פעילות
עיריית אשדוד מעמידה לרשות התושבים מספרי טלפון המנותבים לשלוחות של בעלי תפקידים חיוניים.
– במספר 37222* תוכלו להגיע לנציג שירות אגף הגבייה מטעם העירייה המטפל בכל הנוגע לתשלומים וחובות. נציג השירות זמין לרשות התושבים בימים א'- ה' בין השעות 08:30-12:30, וביום א' גם אחה"צ בין השעות 16:00-18:00.
– נציג שירות כללי מטעם המוקד העירוני במספרי טלפון: 106 ו- 08-85454495 זמין לרשות התושבים בכל שעות היממה.
– היחידה לפניות הציבור בטלפון מספר: 08-8545041, פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:00-16:00.
– מוקד תשלום חשבונות אוטומטי דרך הטלפון ונציג שירות פעיל בימים א'-ה' בין השעות 08:00-20:00.

עיריית אשדוד – טיפים חשובים
טיפ ראשון: כחלק משירותי עיריית אשדוד, עומדים לרשות התושבים פרסומים שונים בנושאי תרבות, ספורט, מכרזים, ביצוע עבודות בניה, מידע בדבר הנחות והלוואות ועוד. הפרסומים של עיריית אשדוד נמצאים באתר האינטרנט ומסודרים לפי תאריכים.
טיפ שני: באתר של עיריית אשדוד ניתן לשלם בקלות ובמהירות את תשלומי המים, הביוב והארנונה. כל שעליכם לעשות הוא לגלול למטה, למלא את פרטיכם האישיים ולשלוח את הטופס באופן מהיר ובטוח.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר