עיריית בת ים טלפון

עיריית בת ים טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית בת ים זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית בת ים מוקד טלפוני
העיר בת ים ממוקמת מדרום לעיר תל אביב ומערבית לעיר חולון. אוכלוסייתה של העיר מונה כ-160 אלף נפש, ומורכבת מוותיקים ועולים, חילונים ודתיים ממוצאים ורקעים מגוונים. בשל האוכלוסייה המגוונת והצפופה, נחשבת בת ים לאחת הערים הצפופות בישראל אחרי הערים רמת גן וגבעתיים.
בשנים האחרונות בת ים התקדמה והתפתחה וייסדה מערכות חינוך מתקדמות ופעילויות תרבותיות לצד מרכזי תעשיה ועסקים.

עיריית בת ים – ערוצי שירות
עיריית בת ים מפעילה כמה וכמה ערוצי שירות טלפוניים ומקוונים לרווחת התושבים:
– המוקד העירוני של עיריית בת ים מסייע לתושבים ליצור קשר עם הגורמים השונים בעירייה כדי לטפל בתקלות ובמפגעים שונים בזמן אמת. מספר הטלפון של המוקד הוא 107 בתוך בת ים, ו- 03-5556433 מחוץ לבת ים. ניתן ליצור קשר עם המוקד העירוני גם באמצעות אתר האינטרנט של העיריה בכתובת: www.bat-yam.muni.il, ולשלוח טופס מקוון באופן מהיר וקל המכיל את כל נתוני הפניה.
– ניתן לקבל שירותים שונים באמצעות אתר האינטרנט של עיריית בת ים. בין השירותים המופיעים באתר: רישום לבתי ספר וגני ילדים, הזמנת טפסים, תשלום דו"חות חניה, אלפון טלפונים חשובים, הרשמה לניוזלטר ועוד.
– בנוסף לקבלת שירותים חשובים, ניתן לקבל מידע רב בדבר מכרזים, חוקי עזר מעודכנים, אירועים תרבותיים, תכנונים עתידיים בתחום הבניה, מידע למטפלים בקשישים, הערכות לשעת חירום ועוד, דרך אתר האינטרנט של העיריה.
– אמצעים נוספים ליצירת קשר עם עיריית בת ים –
• כתובת דוא"ל מרכזית לשליחת פניות: [email protected]@muni.il
• כתובת דואר למשלוח מכתבים: רח' נורדאו 17, בת ים
• מספר הפקס של עיריית בת ים: 03-5558606

עיריית בת ים – טלפונים ושעות פעילות
– מרכזיית שירות הלקוחות מטעם עיריית בת ים מטפלת בתשלומים ובירורים אודות תשלומים שונים, בטלפון שמספרו: 03-5558555. השיחה מנותבת לשלוחה המבוקשת באמצעות הקשה על "1" או "2".
– מספר הטלפון של המוקד העירוני של עיריית בת ים הוא 03-5556433, וכן 107. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
– מוקד פניות הציבור המטפל בבקשות ותלונות התושבים זמין לרווחת תושבי בת ים 24 שעות ביממה, בטלפון שמספרו 03-5556435.

עיריית בת ים – טיפים חשובים
טיפ ראשון: במידה והנכם מעוניינים להגיע לשלוחה ספציפית ללא טרטור מיותר, תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט של עיריית בת ים, לבחור בקטגוריה "ספר טלפונים", ולחפש את המספר המבוקש לפי שם האגף או שם העובד. התוצאה שתקבלו אינה רק מספר הטלפון של העובד, אלא גם פירוט של תפקידו, ופרטי התקשרות נוספים.

טיפ שני: בשעת חירום חלילה, אתר האינטרנט של העירייה מפרסם עדכונים שוטפים, הרלוונטיים באותה השעה. בין העדכונים שיכולים להתפרסם באתר: עדכון בדבר פתיחת שנה"ל, מידע כללי בנושא מקלטים, הנחיות לקשישים ובעלי מוגבלויות, טלפונים וקישורים חיוניים ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר