עיריית באר שבע טלפון

עיריית באר שבע טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית באר שבע זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית באר שבע מוקד טלפוני
העיר באר שבע היא אחת הערים הוותיקות בישראל. באר שבע שוכנת במחוז הדרום למרגלות הר הנגב ומכונה גם בשם "בירת הנגב" בשל היותה גדולה ומרכזית מבין שאר ערי הנגב. באר שבע הוכרזה כעיר במדינת ישראל בשנת 1906, ומאז החלה בעשייה ענפה בתחומי המסחר, התרבות התעסוקה והחינוך.
עיריית באר שבע – כל הדרכים ליצירת קשר
עיריית באר שבע מעמידה לרשות תושבי העיר סיוע במגוון נושאים. על מנת לייעל את מתן השירות עומדים לרשות התושבים כמה אפשרויות ליצירת קשר:
– האפשרות הראשונה ליצירת קשר עם יחידות העיריה וקבלת שירות בנושאים מגוונים היא באמצעות גלישה לאתר האינטרנט של עיריית ב"ש
בכתובת: www.beer-sheva.muni.il. באתר האינטרנט ניתן לקבל מידע רב בנושאי חינוך, מכרזים, פרסומים, דו"חות חניה, מידע לעסקים ועוד, וליצור קשר עם המחלקה לפניות הציבור ועם המוקד העירוני באמצעות טפסים מקוונים. עוד מתאפשר לגולשים לבצע תשלומי ארנונה, מים, ביוב וחניה בקלות ובנוחות.
– האפשרות השנייה ליצירת קשר עם עיריית באר שבע היא באמצעות המוקד העירוני. המוקד מאפשר לתושבים לקבל מידע על פעילות העיר, להעביר פניה אודות מפגעים ותקלות, לקבל מידע אודות אירועים ציבוריים, שביתות במערכת החינוך, אירועים ביטחוניים ועוד.
כל פניה המתקבלת במוקד נרשמת ומתועדת במערכת מחשוב מתקדמת המנתבת אותה למחלקה המתאימה בעיריית ב"ש. עיריית ב"ש מבצעת מעקב צמוד אחר כל פניה, ומספקת מענה מידי עבור פניות דחופות. מספר הטלפון של המוקד בתוך העיר הוא 106, ומחוץ לב"ש 08-6463777. ניתן לפנות למוקד העירוני דרך הטלפון הסלולרי במספר 10670*. מספר הפקס לקבלת פניות 08-6281911, וכתובת הדוא"ל למשלוח מכתבים:
[email protected] הכתובת למשלוח מכתבים דרך הדואר: ככר מנחם בגין 1 באר שבע 84891.

עיריית באר שבע – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של עיריית באר שבע עומד לרשות התושבים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. ליצירת קשר חייגו 106 במידה ואתם נמצאים בתוך ב"ש, או 08-6463777 מחוץ לעיר. פניה ישירה לנציג שירות בטלפון 10670*.
– לפניות בנושא ארנונה מים וביוב – תשלומים ובירורים, ניתן לפנות בטלפון שמספרו 08-6206511. המוקד פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-19:00.
– לתאגיד המים ניתן לפנות בטלפון שמספרו 1800-071-562.
– טיפול בדו"חות חניה דרך הטלפון, במספר: 08-6206511, בימים א'- ה' בין השעות 08:00-19:00.

עיריית באר שבע – טיפים חשובים
טיפ ראשון: באתר האינטרנט של עיריית ב"ש קיימים שירותים מקוונים רבים שבמבט ראשון לא מבחינים בהם. דרך האתר ניתן להירשם ולקבל מידע וחשבונות למייל האישי. כל שעליכם לעשות הוא להירשם בתור מנוי ולמלא את פרטיכם האישיים.
טיפ שני: בעל עסק המעוניין לקבל מידע אודות מכרזי שירותים וטובין, שילוט ואכיפה, מים וביוב, תמיכה למוסדות ועוד יכול להקליק באתר האינטרנט על הקטגוריה "מידע לעסקים", המרכזת את כל המידע הרלוונטי לבעל העסק.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר