עיריית בני ברק טלפון

עיריית בני ברק טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית בני ברק זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 24/7

עיריית בני ברק מוקד טלפוני
העיר בני ברק שוכנת במרכז הארץ והינה בעלת צביון חרדי. בני ברק נוסדה בשנת 1924, על ידי חסידים יוצאי העיר ורשה בפולין, ומאז גדלה והתרחבה והיא העשירית בגודל אוכלוסייתה בישראל. חלק ניכר מתקציב עיריית בני ברק מושקע בבניה והקמת מוסדות חינוך, ישיבות וכוללים, סמינרים למורות וכן שיפור התעשייה והמסחר.

עיריית בני ברק – כל הדרכים ליצירת קשר
עיריית בני ברק מעמידה מספר אפשרויות ליצירת קשר עם יחידות העיריה ולשליחת פניות בנושאים מגוונים. אחת האפשרויות הנגישות והיעילות ביותר היא באמצעות אתר האינטרנט של העיריה בכתובת : www.bnei-brak.muni.il. דרך אתר האינטרנט ניתן לקבל מידע אודות האגפים השונים של עיריית בני ברק: אגף הביטחון, הגזברות, הארנונה, ההנדסה, התשתיות והפיתוח, וכן ליצור קשר עם כל אחד מהם. כמו כן, ניתן להוריד טפסים ולבצע תשלומים בקלות ובנוחות.
אופן נוסף ליצירת קשר היא באמצעות המוקד העירוני במספר 106. המוקד מעניק תגובה מהירה לפניות הציבור באירועים חריגים באמצעות מערכת ממוחשבת המקבלת פניות בנושא ביוב, אשפה, חשמל, נזילת מים ועוד. במקרים קיצוניים, המוקד יעביר את הפניה ישירות לניידות המשטרה בתחומי העיר. כתובת הדוא"ל של המוקד העירוני:[email protected]
כמו כן, ניתן לשלוח פניות, הערות או בקשות באמצעות הכתובת למשלוח דואר בעיריית בני ברק: רחוב ירושלים 58, ת.ד 2, בני ברק.

עיריית בני ברק – טלפונים ושעות פעילות
– מרכזיית העיריה בטלפון שמספרו 03-5776555, מקבלת את הפניות בנושאים השונים, ובטלפון שמספרו 03- 5776100 ניתן לנתב את הפניה לפי שם העובד.
– מספר הטלפון של המוקד העירוני הוא 106. המוקד העירוני זמין לרשות התושב 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
– לברורים בנושאי תשלומים ניתן לפנות לטלפון 03-9275641, המנתב את השיחה לשלוחות שונות לפי סוג התשלום. שעות הפעילות: בימים א'- ה' בין השעות 08:00-22:00, ביום ו' בין השעות 08:00-13:00.
– מוקד אוטומטי לתשלומי ארנונה בטלפון מספר 03-9275641,עומד לרשות התושבים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע (להוציא שבתות וחגים). מוקד נוסף לתשלום ארנונה בכרטיס אשראי, בטלפון שמספרו 077-7741177, בימים א'-ה' בין השעות 08:00-19:00, וביום ו' בין השעות 08:00-12:00.
– לשכתו של ראש העיר חנוך זייטברט מרכזת פניות במכלול נושאים עירוניים. ניתן לפנות בטלפונים: 03-5776542, 03-5776548. מספר הפקס בלשכה: 03-5795796.

עיריית בני ברק – טיפים חשובים
טיפ ראשון: במסגרת ניסיונותיה של עיריית בני ברק לשפר ולייעל את השירות עבור התושבים, היא מסייעת להם לחסוך בזמן ובמקום להגיע למשרדי העיריה, עומד לרשותם מספר פקס דרכו ניתן להזמין טפסים ודפי מידע. מספרו של הפקס הוא: 03-6170300.
טיפ שני: המוקד העירוני בטלפון 106 מספק מענה מידי לפניות הציבור באירועים חריגים. ראוי לציין, שהמוקד פעיל גם בשבתות ובחגים באמצעות מערכת ממוחשבת ייחודית.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר