עיריית אילת טלפון

עיריית אילת טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית אילת זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית אילת מוקד טלפוני
העיר אילת היא העיר הדרומית ביותר במדינת ישראל ואחת הערים היפות שבה. אילת היא עיר תיירות וספורט בינלאומית, ואין אדם שלא נהנה להגיע אליה ולנפוש בה הודות לאטרקציות הייחודיות שהיא מאפשרת. בנוסף לתיירות ונופש, מזמנת העיר אילת הזדמנויות עסקיות לתושבים החיים בה, בין היתר אפשרויות לעסוק בתיירות, נדל"ן, תעשיה קלה, אנרגיה בת קיימא, סחר חופשי ועוד.

עיריית אילת- כל הדרכים ליצירת קשר
עיריית אילת מציעה מגוון אפשרויות ליצירת קשר דרך אתר האינטרנט בכתובת: www.eilat.muni.il. באתר האינטרנט תמצאו אלפון טלפונים לכל מחלקות העיריה, הנפקת כרטיס תושב, תשלומי ארנונה באינטרנט, רישום גנים אונליין, תשלום דו"חות חניה ועוד. כמו כן, ניתן לפנות ללשכת ראש העיריה, מאיר יצחק הלוי בטלפון:08-6367101.

כתובת העיריה למשלוח מכתבים: רח' פתן, בית התמר, ת.ד. 14 אילת, מיקוד 88000.

כתובת דוא"ל לשאלות, פניות או בקשות: [email protected]

המוקד העירוני של אילת, זמין לתושבים בטלפון 106. המוקד מעניק מענה לתושבי העיר בכל בקשה או תלונה 24 שעות ביממה. מוקד המידע דואג לקבל את הפניה מהתושב, ולהעביר אותה ליחידה המתאימה בעיריית אילת. המוקד מרכז את פניות התושבים במגוון נושאים: מידע אודות אירועים ופרויקטים בעיר, תחזוקת רחובות, רישוי ואכיפה, שביתות, עיכובים ברישום לבתי ספר וגני ילדים ועוד. המוקד מקבל את הפניה מהלקוח, מעביר אותה לגורמים הרלוונטיים ומעדכן את הלקוח בנוגע לאיכות הטיפול בבעיה.

עיריית אילת מוקדים – טלפונים ושעות פעילות
למוקד העירוני המרכזי של עיריית אילת ניתן לפנות בטלפון: 106 לתושבי אילת, ובטלפון 08-6367106, לתושבים שמחוץ לעיר אילת. המענה הטלפוני זמין לרווחת התושבים 24 שעות ביממה. ניתן להעביר שאלות או פניות גם בפקס: 08-6367318.

פרט ליצירת קשר בטלפון ובפקס, ניתן להיעזר בשירותי האינטרנט המתקדמים, ולשלוח טופס פניה מקוון באמצעות אתר האינטרנט. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לקטגורית "יחידות העיריה", ולבחור בקטגורית "מוקד עירוני". דף זה מכיל טופס מקוון באמצעותו תוכלו לפנות ישירות למוקד העירוני, ללא צורך להיעזר בנציג שירות טלפוני.

מחלקה נוספת עמה ניתן ליצור קשר לבקשות, תלונות ופניות באופן כללי היא המחלקה לפניות הציבור בטלפונים: 08-6367383 או בטלפון: 08-6367389, או בפקס: 08-6367389. ישנה אפשרות לשלוח דוא"ל ל[email protected]. קבלת קהל ומענה טלפוני במחלקה זו בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00.

מוקד טלפוני עיריית אילת – טיפים ועצות ייעול
טיפ ראשון: המוקד העירוני של העיר אילת ברוב המקרים עמוס מאוד בפניות. יש לדעת שימים ראשון ושישי הם הימים הלחוצים ביותר במוקד, ולא מומלץ להתקשר למוקד בימים אלו אם מעוניינים במענה מהיר.

טיפ שני:תוכלו להיות מחוברים לכל השירותים בעיר אילת אם תורידו את האפליקציה העירונית של העיר למכשיר הסלולרי שלכם. באמצעות האפליקציה הייחודית תוכלו לפנות למוקד העירוני, לחייג לגורמי העירייה, לקבל הודעות על הנעשה בסביבת מגוריך להתחבר לעמוד הפייסבוק העירוני ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר