מועצה אזורית עמק יזרעאל טלפון

מועצה אזורית עמק יזרעאל טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד מועצה אזורית עמק יזרעאל זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

מועצה אזורית עמק יזרעאל מוקד טלפוני
המועצה האזורית עמק יזרעאל משתרעת על פני שטח של כ- 350,000 דונם והיא שוכנת מדרום לבקעת בית נטופה ומצפון לנחל קישון. אוכלוסיית המועצה מונה כ-37,000 נפש המתגוררים ב-39 יישובי עמק יזרעאל. בין הישובים במועצה ניתן למנות את אלון הגליל, קיבוץ אלונים, גבעת אלה, בית שערים, מושב נהלל, שדה יעקב, קיבוץ עין דור, קיבוץ דברת ועוד.
המועצה משקיעה במגוון תחומים, על מנת לשפר את איכות חייהם של התושבים. בין היתר היא מפעילה מערכות חינוך וגני ילדים, מעניקה שירותי תרבות, ספורט ובידור, מסייעת להקמת עסקים קטנים וגדולים, מפעילה מרכזי קבוצות והדרכת הורים, משפרת את פני הסביבה בעיר ועוד.

מועצה אזורית עמק יזרעאל – ערוצי שירות
ערוץ השירות המרכזי של מועצה אזורית עמק יזרעאל הינו אתר האינטרנט, בכתובת: http://www.emekyizrael.org.il/. באתר דבר ראש המועצה מר אייל בצר, מידע אודות פעילות המועצה, טפסים שימושיים, אלפון טלפונים, לוח אירועי תרבות, ספורט, בידור ופנאי, אפשרות לתשלום ארנונה באופן מקוון, מכרזים ואפשרות לשלוח פניה באמצעות טופס מקוון. בנוסף, ניתן לפנות באופן ישיר לראש המועצה בטופס פניה ולקבל עדכונים אודות פעילות המועצה בדף הפייסבוק.
מוקדים טלפוניים נוספים: מוקד שירות הלקוחות המרכזי הזמין לרשות הלקוחות בשעות הפעילות, והמחלקה לפניות הציבור אליה ניתן לפנות באמצעות טופס מקוון באתר או בכתובת למשלוח מכתבים: לכבוד הממונה על פניות הציבור, ת.ד. 90000, עפולה 18120, או בטלפון שמספרו: 04-6520088.

מועצה אזורית עמק יזרעאל – טלפונים ושעות פעילות
– ניתן לפנות לממונה על פניות הציבור, מר נחום זית בטלפון 04-6520088, או במייל: [email protected] בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00.
– לפניה למנהל המועצה, מר אייל בצר ניתן לחייג למספר: 04-6520001 בימים א'- ה' בין השעות 07:30-16:00.
– מספר הטלפון של מרכזיית המועצה: 04-6520111
– המוקד המרכזי של מועצה אזורית עמק יזרעאל פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ומטפל באופן מידי בכל פניה, שאלה או תלונה בנושאי ביטחון, תברואה, הנדסה, הסעות תלמידים, תקלות ועוד. מספר הטלפון של המוקד: 04-6520100.

מועצה אזורית עמק יזרעאל – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: באתר האינטרנט של המועצה ניתן למצוא עשרות טפסים שימושיים בפורמט PDF. למשל: טופס בקשה לאישור תושבות, בקשה לרישוי עסק, טופס מלגות ועוד. את הטפסים יש להוריד מהאתר, למלא בכתב יד ולשלוח בדואר או בפקס.
טיפ שני: המועצה האזורית עמק יזרעאל מעדכנת מדי שבוע את התושבים בדיוור ישיר. בהקלקה על "דיוור ישיר" ניתן להירשם לשירות או לצפות בדיוורים האחרונים בקטגוריה "דיוור שבועי".
טיפ שלישי: מערכת הMinipay באתר האינטרנט מאפשרת להורים להירשם ולשלם באופן פשוט לפעילויות הנוער הנערכות בחסות המועצה. הרישום הינו ייחודי לכל יישוב ומתבצע באמצעות לחיצה על הקישור המתאים בדף "נוער עמק יזרעאל".

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר