מועצה אזורית אשכול טלפון

מועצה אזורית אשכול טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד מועצה אזורית אשכול זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

מועצה אזורית אשכול מוקד טלפוני
המועצה האזורית אשכול שוכנת בצפון מערב הנגב, ונחשבת למועצה המאוכלסת ביותר כשהיא מונה כ-14,000 תושבים מכל קשת האוכלוסייה. שטחי המועצה מכילים תוואי נוף מגוונים המביאים אליה מבקרים מהארץ ומחו"ל בכל ימות השנה.
על אף ההתמודדות הביטחונית הלא פשוטה שידעה אשכול לאחרונה, המועצה ממשיכה להתפתח ולהרחיב את שירותיה לתושבים, לשפר את פני איכות הסביבה, ליצור מוקדים לפעילות תרבות ופנאי, לפתח את מוסדות החינוך והרווחה, להקים מערכים התנדבותיים ולקלוט תושבים לאזור.

מועצה אזורית אשכול – ערוצי שירות
המועצה מעמידה לרשות התושבים כמה וכמה אפיקי שירות, באמצעותם ניתן ליצור קשר ולקבל מידע אודות המחלקות השונות:
– ערוץ השירות המרכזי הינו אתר האינטרנט של המועצה, בכתובת: http://www.eshkol.info/. באתר מכלול שירותים לתושב, רשימת יישובים הממוקמים בתחום המועצה, אתרים תיירותיים, אלפון טלפונים, חדשות והודעות מהנעשה במועצה, מכרזים, רישום למוסדות חינוך, פעילות נוער בקיץ, כתבות בתקשורת ועוד ועוד. כמו כן, יכולים תושבי המועצה לשלוח פניה לנציג שירות באמצעות טופס מקוון. בנוסף לשירותים הרגילים, מפעילה המועצה אתר אינטרנט מיוחד המספק מענה למצבי חירום באמצעות עדכוני חדשות, הודעות לציבור, לינקים שימושיים, מידע אזורי ועוד.
– מוקד 106 מספק מענה בשעת חירום, ובעת שגרה בנושאים הבאים: בטחון, מפגעי תברואה, הנדסה, שריפות, תאונות ועוד.
– מוקדים נוספים: מרכזיית אשכול, לשכת ראש המועצה ולשכת סגן ראש המועצה המספקים מענה לתושבי המועצה בטלפון, בפקס או במייל.
– רכזת פניות הציבור, הגב' תמרה כהן, מרכזת פניות שלא באו לידי מענה במוקדי השירות האחרים, בטלפון: 08-9929196, בפקס: 08-9982638 או בדואר האלקטרוני: [email protected] כתובת המועצה האזורית אשכול למשלוח מכתבים: מ.א. אשכול ד.נ. הנגב 85465.

מועצה אזורית אשכול – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד המרכזי של המועצה האזורית אשכול מספק מענה לתושבים 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, בטלפונים: 106, 08-9966333.
– טלפונים שימושיים: מרכזית המועצה: 08-9929111, לשכת ראש המועצה (מר חיים ילין): 08-9929102 או בנייד: 0547917222, מזכירת הלשכה יעל אלמקייס: 08-9929102, אלי אהרון סגן ראש המועצה: 08-9929101 ובטלפון הנייד: 052-3964190. ורד בוסי מזכירת מחלקת גזברות : 08-9929117/177, ירדנה משש מזכירת מחלקת גביה וארנונה: 08-9929109 .

מועצה אזורית אשכול – טיפים שכדאי לזכור
טיפ ראשון: הורים המעוניינים לרשום את ילדם לבית הספר יכולים לעשות זאת דרך האתר. ההרשמה מתבצעת לפי אזורים באמצעות מספר תעודת הזהות של התלמיד ושל ההורה. ניתן להגיע לרישום במהירות ע"י הקלקה על "רישום למוסדות חינוך" שבסרגל הכלים "ניווט מהיר".
טיפ שני: אם אתם מתכוונים להגיע לאשכול בזמן הקרוב, באתר האינטרנט תוכלו לקבל מידע על מגוון שירותי תיירות: שירותי הסעדה וקייטרינג, צימרים, לינה כפרית, מסעדות ובתי קפה, אטרקציות לכל המשפחה ועוד על ידי הקלקה על "תיירות" בסרגל הכלים העליון.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר