עיריית גבעתיים טלפון

עיריית גבעתיים טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית גבעתיים זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית גבעתיים מוקד טלפוני
גבעתיים היא אחת הערים המאוכלסות ביותר במחוז תל אביב. מקור שמה של העיר מבוסס על המבנה הטופוגרפי שלה, כעיר ששוכנת על מספר גבעות. בשנים האחרונות עוברת הדיר התחדשות בתחומי החינוך, התעשייה, התרבות ואיכות הסביבה. מבנים ישנים שופצו לבלי היכר ותכנים חדשים נכנסו למערכת החינוך והפכו אותה למערכת החינוך מהטובות בישראל.

עיריית גבעתיים – כל הדרכים ליצירת קשר
עיריית גבעתיים שמה לה לדגש להפוך את חיי התושבים לנעימים ויעילים יותר, ולכן הקימה עבורם מערך של אפשרויות ליצירת קשר עם הגופים השונים בעירייה:
– אתר האינטרנט של עיריית גבעתיים, בכתובת: www.givatayim.muni.il מאפשר לתושבי העיר לפנות לגופים המרכזיים באמצעות טפסים מקוונים. עוד יכולים התושבים לצפות בתיק התושב שלהם, לפנות למוקד העירוני, להזמין טפסים ותווי חניה, לשלם תשלומי ארנונה שילוט ומים ועוד. בנוסף, ניתן להירשם לניוזלטר ולקבל עדכונים בדבר שיפוצים וחסימות כבישים, אירועים, פרסומים, חדשות ועוד.
– המוקד העירוני של עיריית גבעתיים מטפל בפניות התושבים ומפנה אותן ליחידות המתאימות בעירייה. בין היתר מטפל המוקד בפניות חניה, הדברות, בעיות תברואתיות ועוד. לאחרונה הועבר המוקד למבנה ממוגן כדי להעביר מידע חיוני גם בשעת חירום.
המוקד העירוני עומד לרשות התושבים במספרי טלפון 107, ו- 03-5717222 מחוץ לעיר גבעתיים. למחייגים מהטלפון הסלולרי מספר הטלפון הוא 3107*.
– לשכת פניות הציבור, המספקת מענה מהיר לתושבים בכלל הנושאים הקשורים למדיניות העיריה. אל הלשכה לפניות הציבור מומלץ לפנות באמצעות טופס מקוון דרך אתר האינטרנט או דרך פקס שמספרו: 03-6243872, ולציין בבירור את שם הפונה ופרטי התקשרות רלוונטיים.
כמו כן, ניתן ליצור קשר דרך הדוא"ל בכתובת: [email protected] או בדואר ישראל בכתובת: שינקין 6 גבעתיים, מיקוד 53299.

עיריית גבעתיים – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של עיריית גבעתיים, פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ומספרו 3107* מכל טלפון סלולארי, 107- למחייגים מתוך גבעתיים, ו- 03-5717222 למחייגים מחוץ לעיר גבעתיים.
– מוקד תשלומים ובירורים כולל נציג שירות לתשלומים, בטלפון שמספרו 1700-700-273. יש לחייג את השלוחה המבוקשת ולהגיע לתשלום אוטומטי או לנציג שירות לפי בחירתכם. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, לאורך כל ימי השבוע.
– תשלום דו"חות חניה דרך הטלפון בקו שמספרו: 03-6726797.
– למחלקה לפניות הציבור ניתן לפנות באמצעות טופס מקוון דרך האתר, או להגיע למשרד בשעות קבלת הקהל: בימים א',ב' וה' בין השעות 14:00-16:00 או בתיאום מראש בכתובת: שינקין 6 גבעתיים. מספר הטלפון הישיר ללשכה הינו: 03-5093205.

עיריית גבעתיים – טיפ
מומלץ להוריד את האפליקציה העירונית של גבעתיים לטלפון הסלולארי. באמצעות האפליקציה ניתן לדווח און ליין למוקד העירוני ולקבל מידע מעודכן על מצב הפניה שלכם, לשלם מגוון סוגי תשלום, להתעדכן בכל הנוגע לאירועים וחדשות בעיר, לאתר מקומות שונים בעיר ועוד…

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר