עיריית חדרה טלפון

עיריית חדרה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית חדרה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית חדרה מוקד טלפוני
העיר חדרה שוכנת במחוז הצפון, ולה מבנה ייחודי שבזכותו נהנים התושבים מאיכות חיים גבוהה. העיר מתפרשת על פני שטח רחב ביותר (כ- 53,000 דונם), כשבין השכונות נמצאים אתרי טבע, פינות חמד ונוי. הודות למרחבים העצומים ולשטחים הירוקים, נהנים תושבי העיר משלוות נפש ואיכות חיים. בשנים האחרונות, פועלת עיריית חדרה לשדרג את העיר בכל התחומים: החינוך, הביטחון, איכות הסביבה, הרווחה, התעסוקה והתשתיות.

עיריית חדרה – כל הדרכים ליצירת קשר
עיריית חדרה שמה לה למטרה לשפר ולייעל ככל הניתן את השירותים שהיא מספקת לתושבי העיר באמצעות כמה כלים עיקריים:
ראשית כל, אתר האינטרנט המושקע של עיריית חדרה מרכז את כלל השירותים בעיר, מכרזים, הודעות פיקוד העורף, מודעות עירוניות, אלפון טלפונים ושלל שירותים מקוונים לרווחת התושב. תושב חדרה יכול לשלוח פניה דרך הטופס המקוון באתר ולצפות בתיק התושב שלו בקלות ובמהירות.
שנית, המוקד העירוני של עיריית חדרה (מוקד 106) המאויש בכל ימות השנה, 24 שעות ביממה וזמין לקבלת דיווחים אודות מפגעים ותקלות בטלפון. ניתן לדווח על מפגעים מסוגים שונים: בעיות שילוט, תקלות בתאורה, מפגעים הקשורים במבני חינוך, שוחות ביוב, עסקים הפועלים ללא רישיון ועוד. הפניה מועברת למחלקה המתאימה בעירייה, ולאחר קבלת הפניה – המשוב מועבר לפונה.
ניתן לפנות למוקד העירוני בכמה דרכים:
• בטלפונים: 106- לתושבי חדרה, ובטלפון 04-6303325 לתושבים מחוץ לעיר.
• באמצעות הפקס שמספרו 04-6303220.
• באמצעות דואר ישראל בכתובת: רח' הלל יפה 9 ת.ד.16, חדרה.
• באמצעות הדואר האלקטרוני, בכתובת: [email protected]
דרך שלישית ליצירת קשר ולקבלת שירות היא באמצעות האגף לפניות הציבור. האגף ממונה על פניות התושבים בנושאים מגוונים ואחראי על העברתם לראש העיר, למנכ"ל העיריה ולנציבות לפניות הציבור.

עיריית חדרה – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של עיריית חדרה, בטלפונים 106, ו- 04-6303325, זמין עבור התושבים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
– אגף לפניות הציבור זמין עבור התושבים בטלפונים 04-6303226/618/285, בפקס שמספרו 04-6303613, ובכתובת הדוא"ל: [email protected]
שעות קבלת קהל של האגף לפניות הציבור: בימים א', ב', ד', ה' בין השעות 08:00-13:30, וביום ג' בין השעות 16:00-18:30.
ניתן לפנות לאגף לפניות הציבור גם באמצעות טופס מקוון דרך אתר האינטרנט ולברר בכל שעה את מצב הפניה.

עיריית חדרה – טיפים חשובים
טיפ ראשון: באתר האינטרנט של עיריית חדרה, בבחירה בקטגורית "אלפון טלפונים" ניתן לצפות בפרטים על כל אחד מהעובדים באגפי העיריה. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את שם העובד ולבחור לאיזו מחלקה הוא משתייך.
טיפ שני: במקום לחכות על הקו לנציג השירות כדי להזמין טפסי הנחה לארנונה, תשלומי חשבונות וכדומה, ניתן להתחבר ל"תיק תושב" הנמצא באתר האינטרנט של העיריה ולמלא ולהוריד טפסים אונליין. אם עוד לא נרשמת למערכת, בשלב הראשוני תתבקש להירשם ורק לאחר מכן תוכל ליהנות מהשירות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר