עיריית חיפה טלפון

עיריית חיפה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית חיפה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית חיפה מוקד טלפוני
עיריית חיפה מפעילה מוקד שירות עירוני לרווחתם של תושבי העיר. העירייה שמה לה למטרה לתת חווית שירות טובה לתושב ולשפר כל הזמן את איכות השירות. אי לכך, הוקם מרכז שירות חדש ההופך את השירותים העירוניים לנגישים יותר. המרכז כולל מרכז שירות לתושבים, ומרכז שירות לבעלי עסקים.

במסגרת השירות לתושב ניתן לקבל מידע והכוונה על טפסים, תשלומים ושוברי תשלום, לקבל מידע חיוני בנושא רישיונות בניה, לקבל הנחה בתשלום הארנונה ועוד. במסגרת שירותים לעסקים ניתן לקבל מידע בנוגע להליך פתיחת עסק בעיר, ברור והסדר תשלומי ארנונה, הגשת בקשות לרישום שלטים ועוד.

מספר הטלפון של מרכז השירות לתושב: 1-700-700-060, 106.

הכתובת למשלוח מכתבים: ת"ד 4811 מיקוד 31040, חיפה.

באתר האינטרנט של עיריית חיפה, בכתובת: http://www.haifa.muni.il/  ניתן לקבל את כל המידע באופן מקוון. אתר האינטרנט הינו ידידותי למשתמש, כך שכל תושב יוכל להגיע למידע הנחוץ לו בקלות ובמהירות. דרך אתר האינטרנט ניתן לשלוח פניה מקוונת לכל אחת מיחידות העירייה וכן לראש העיר יונה יהב בדואר האלקטרוני. בנוסף לכל השירותים הללו, ניתן לבצע בקלות ובנוחות תשלום מהיר של כל סוגי התשלומים: ארנונה, מים, חניה ועוד באמצעות מילוי טופס מקוון.

עיריית חיפה טלפונים ושעות פעילות
קבלת קהל מתקיימת במרכז השירות לתושב: רחוב חסן שוקרי 11 חיפה, בימים א'-ה' בין השעות 08:00- 14:00. במרכז השירות לתושב ניתן לקבל מגוון סוגי שירותים תחת קורת גג אחת: שירותי מידע נפוצים, רישוי עסקים, חניה, בניה, חינוך ועוד.

יצירת קשר עם מוקדי השירות של עיריית חיפה:

מספר הטלפון של מרכז השירות לתושב: 1-700-700-060, 106
מרכזיית העירייה – טלפון 8356356 – 04
מוקד עירוני – (מידע, דיווח על מפגעים) – 106, מחוץ לחיפה 8356860/1/2/3 – 04

מוקד מידע ותשלומים (ארנונה, מים) – 1-700-700-060
מוקד רשות החנייה (לדו"חות שוטפים) – 1-700-50-22-24
מוקד מינהל הנדסה – 8356138 – 04
אגף שירות ופניות הציבור – 8356865 – 04  כתובת: רחוב חסן שוקרי 14 .

מספר הפקס של העיריה לכל תלונה, בקשה או שאלה: 04-8356440.

טיפים לשיחה עם מוקד עיריית חיפה
טיפ ראשון: מוקד השירות הטלפוני של עיריית חיפה, מאפשר לכל לקוח לקבל מידע רלוונטי בנושאים שונים, כגון: בתי ספר, גני ילדים, ארנונה, תשלומים, חניה, בניה ועוד. אם ברצונכם לייעל את פנייתכם ולקבל מענה מהיר מומלץ להכין מראש את מספר תעודת הזהות ופרטים אודות המוקד אליו תרצו להגיע.

טיפ שני: מוקד השירות הטלפוני של עיריית חיפה, פעיל לאורך כל השבוע, 24 שעות ביממה. עם זאת, לא בכל הנושאים ניתן לקבל מענה בשעות הללו. בחלק מהתחומים יינתן מענה בשעות הבוקר והצהריים בלבד.

טיפ שלישי: לרווחת התושבים, רוב המידע החיוני נמצא באתר האינטרנט של העירייה. במידה ולא מצאתם את המידע שאתם צריכים באתר, באפשרותכם לפנות לנציג שירות לקוחות מטעם העיריה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר