עיריית הרצליה טלפון

עיריית הרצליה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית הרצליה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית הרצליה מוקד טלפוני
העיר הרצליה נוסדה כמושבה קטנה בשנת 1924, ונקראת על שם בנימין זאב הרצל, חוזה מדינת ישראל. העיר ממוקמת במחוז השרון, צפונית לתל אביב. אחד המאפיינים של העיר כיום הם ים ותיירות. לאורך חופי הרצליה בנויים אתרי נופש ובתי מלון, וכן מוזיאונים ומוסדות תרבות לרוב.

עיריית הרצליה – ערוצי שירות
עיריית הרצליה מאפשרת לתושביה לפנות למוקדי שירות לקוחות בנושאים שונים באמצעות מגוון כלים העומדים לרשותם.
– הכלי המרכזי הוא פניה באמצעות אתר האינטרנט של עיריית הרצליה בכתובת: www.herzliya.muni.il. אתר האינטרנט מכיל מידע רב בכל הנוגע לאגפי העיריה, טלפונים חשובים, אירועים, עסקים בעיר ועוד. מעצם היותו של האתר אינטראקטיבי הוא מאפשר שליחה של טפסים מקוונים ללשכת ראש העיר ולמחלקות השונות וכן תשלום תשלומים באופן יעיל ומהיר. בנוסף, אחת לחודש מוציאה עיריית הרצליה דו"ח מפורט על פעילויות העיריה והמתרחש בעיר אותו ניתן לראות באתר האינטרנט.
– כלי נוסף המשמש ככתובת מרכזית לפניות בנוגע למפגעים ותקלות בתחום אחריות העיריה הוא המוקד העירוני של עיריית הרצליה. המוקד מקבל את הפניה ומעביר אותה ליחידה הרלוונטית בעירייה, ולאחר מכן מבצע מעקב אחרי הפניות עד לגמר הטיפול. מספר הטלפון של המוקד בהרצליה הוא 106, מחוץ להרצליה- 09-9591527 ו- 09-9591520. כמו כן, ניתן לחייג למוקד מכל טלפון סלולרי שנמצא ברשותכם: סלקום – 10692* , אורנג' 106 , מירס 106, פלאפון 106.

עיריית הרצליה – טלפונים ושעות פעילות
– עיריית הרצליה – מרכזיה ראשית בטלפון שמספרו: 09-9591515. קבלת קהל במרכזיה בימים א'- ה' מהשעות 08:00-14:00. במידה ואין מענה ניתן לפנות למוקד 106. כתובת העיריה למשלוח מכתבים: הנדיב 2 הרצליה. פניה ללשכת ראש העיר ניתן לבצע בכל שעה דרך אתר האינטרנט באמצעות טופס מקוון.
– המוקד העירוני במספר 106 – פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
– נציבות תלונות הציבור – במספר 09-9591673, או באמצעות הדוא"ל בכתובת: [email protected]
– כתובת דוא"ל ראשית של עיריית הרצליה: [email protected]
– שאלות ובירורים מחלקת גביה בין השעות 08:00-16:00 על ידי נציג טלפוני בטלפון שמספרו 09-9591601, או בימים המיועדים לקבלת קהל: א', ב', ג', ה' בין השעות 08:00-12:30, יום ב'- 16:00-18:00. לביצוע תשלומים דרך הטלפון ניתן לחייג לטלפון: 03-9275803, 24 שעות ביממה.

עיריית הרצליה – טיפ
באתר האינטרנט יש אפשרות להצטרף לרשימת דיוור עירונית וליהנות מעדכונים שוטפים בנוגע לאירועים המתקיימים בעיר, דיווחים בזמן אמת, מכרזים ועוד. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס המקוון באתר ותוכלו לקבל את הדיוור ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם. שירות נוסף שמטרתו ליידע את התושבים אודות שירותים שונים הוא האפליקציה הסלולרית. על ידי הורדת האפליקציה לסמארטפון תקבלו עדכונים שוטפים על פעילויות תרבות, יצירת קשר עם אגפי העיריה, תשלום חשבונות ארנונה ומים ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר