עיריית חולון טלפון

עיריית חולון טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית חולון זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית חולון מוקד טלפוני
חולון היא עיר גדולה במחוז ת"א, הממוקמת מצפון לראשון לציון. העיר מטפחת את דור העתיד ומעמידה את רווחת התושבים לפני הכול. עיריית חולון מקפידה על איכות החיים, הן מבחינה סביבתית (איכות הסביבה) והן מבחינת איכות השירות הניתן לתושבי העיר.

עיריית חולון – דרכי יצירת קשר
עיריית חולון משקיעה בתושביה, וכחלק מההשקעה היא מספקת להם מגוון דרכים לפנות למוקדי השירות:
– אתר האינטרנט של עיריית חולון בכתובת: http://www.holon.muni.il/ הוא הכתובת המרכזית לקבלת שירות ופניות לאגפים השונים בעירייה. ממשק ידידותי למשתמש מכיל את כל מה שזקוק לו תושב חולון: טפסים מקוונים ליצירת פניות למנכ"ל העיריה, יחידות העיריה ומוקד 106, מידע בנושאי ביוב ארנונה ומים, כתובות וטלפונים, מידע בנושא דיור ובניה, מפות, טפסים ומסמכים ועוד. ניתן לפנות לעירייה באופנים רבים: הן באמצעות הטלפון שמספרו: 03-5027222, הן באמצעות הדואר בכתובת: ויצמן 58 חולון, מיקוד: 58373 והן באמצעות הפקס שמספרו: 03-6511851.
– מוקד השירות העירוני של עיריית חולון מרכז את הפניות הדורשות טיפול ומענה מידי. בנוסף למוקד הטלפוני מפעילה עיריית חולון גם "סיירת מוקד 106", אשר מקבל פניות נוספות מתושבים ומעביר אותן במהירות ליחידות הרלוונטיות בעירייה. בנוסף לפניה הטלפונית, ניתן ליצור פניה באתר האינטרנט, לברר את מצב הפניה כעבור זמן וליצור משוב על אופן הטיפול בפניה.
– האגף לפניות הציבור מטפל בפניות התושבים שבתחום אחריות העיריה, מטפל בבקשות בנושאים עירוניים, מתאם מפגשים עם ראש העיר אחת לשבועיים ועוד, כל זאת כדי לשפר את השירות העירוני ולחזק את הקשר בין הרשות לתושב.

עיריית חולון – טלפונים ושעות פעילות
– מספר הטלפון של המוקד העירוני בעיריית חולון הוא 106- בתוך העיר, ו- 03-5011111 מחוץ לעיר חולון. המוקד הטלפוני עומד לרשות התושבים 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע.
– מספרו של המוקד הטלפוני לפניות הציבור הוא 03-5027444, ומספר הפקס הוא: 03-5027444. שעות קבלת קהל במוקד: בימים א', ב' ,ד' ,ה' בין השעות 08:00-13:30, וביום ג' בין השעות 16:30-18:00.
– נציגי שירות בנושאים שונים (תשלומים ובירורים) במספר טלפון:03-5027222. לאחר חיוג המספר יש לחייג את השלוחה המבוקשת בהתאם לסוג הנציג.
– מספרים נוספים: נציג שירות תשלום חשבון מים במספר: 03-9411208, ונציג שירות בנושאי ארנונה: 03-9411206.

עיריית חולון – טיפים חשובים
טיפ ראשון: ניתן להירשם באתר האינטרנט לשירות קבלת חשבונות בדוא"ל. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הקטגוריה "תיק תושב" בסרגל הכלים הימני, למלא פרטים אישיים ולהירשם לשירות.
טיפ שני: אגף פיקוח עירוני של עיריית חולון מפעיל באתר האינטרנט ממשק משתמש ייחודי המאפשר לתושב לשלם דו"חות חניה, לצפות בפרטי הדו"ח, להגיש ערעור ולבדוק את מצב הערעור בקלות רבה. הממשק האינטרנטי נמצא בסרגל הכלים תחת הקטגוריה "דוחות חניה".

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר