עיריית ירושלים טלפון

עיריית ירושלים טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית ירושלים זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית ירושלים מוקד טלפוני
עיריית ירושלים הינה אחת העיריות החשובות במדינת ישראל. עיריית ירושלים, מספקת לתושביה מידע אודות שירותים שונים, כגון: שירותי תעסוקה, תרבות, חינוך, תכנון עיר, רישוי ובניה ועוד. אם ברצונכם לקבל מידע על מגוון סוגי שירותים וליהנות מהם בפועל, באפשרותכם לפנות למוקד הלקוחות שמפעילה עיריית ירושלים.

בנוסף למידע הכללי שמספק המוקד לכל אחד ואחד מתושבי ירושלים, ניתן לקבל דרך המוקד גם שירותים אישיים. לדוגמא: דרך המוקד הטלפוני יכולים התושבים לברר מה גובה התשלום לארנונה, תנאים לקבלת הנחות מסוימות, משלוח טפסים חשובים ועוד. בנוסף, כל תושב יכול לשלם תשלומים הכרחיים באמצעות מענה אוטומטי.

ניתן לפנות לעיריית ירושלים בכמה אופנים:

מוקד הפניות הטלפוני העירוני של עיריית ירושלים: במספר 106 או 02-5314600.

באמצעות אתר האינטרנט של העירייה, בכתובת: www.jerusalem.muni.il או בדוא"ל: [email protected]

הכתובת למשלוח מכתבים לעירייה: עיריית ירושלים, כיכר ספרא 1, ירושלים.

אתר האינטרנט של עיריית ירושלים מאפשר לתושבים לשלוח פניות במגוון תחומים. באמצעות טפסים מקוונים ניתן להגיש פניה על מפגעים עירוניים ובטיחותיים, תחזוקת גנים ציבוריים, פניה לכל אחת ואחת מיחידות העיריה, פניה בתלונה למבקר העיריה ועוד. ניתן לשלוח את הפניה בכל שעה שתרצו ולקבל הודעה בזמן אמת על טיפול בפניה. עיריית ירושלים אמונה על קבלת הפניה והעברתה ליחידות הביצוע המתאימות.

עיריית ירושלים טלפונים ושעות פעילות
מוקד הפניות הטלפוני העירוני של עיריית ירושלים: בטלפון 106 או 02-5314600. המוקד מאפשר לתושב להגיע ליחידה הרצויה באמצעות ניתוב השיחה למחלקה המבוקשת. המוקד הטלפוני של עיריית ירושלים פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לרווחת התושבים. עם זאת, יש תחומים בהם ניתן לקבל מענה אך ורק בשעות הבוקר והצהריים.

לכל מידע נוסף ניתן להגיע למחלקות קבלת הקהל הפועלות בהתאם לשעות קבלת הקהל המפורסמות באתר האינטרנט. אם ברצונכם לפנות לראשות עיריית ירושלים, ניתן לשלוח טופס מקוון ללשכתו של ניר ברקת.

טיפים לשיחה עם מוקד עיריית ירושלים
טיפ ראשון: במידה והתקשרתם למוקד הטלפוני, ונתקלתם בעומס בלתי צפוי במערכת, אל תוותרו. ייתכן מאוד ותוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ דרך אתר האינטרנט של עיריית ירושלים. כמו כן, יש מידע אותו תוכלו לקבל באמצעות פניה דרך טופס מקוון באתר.

טיפ שני: לתשלום אונליין, להנפקת כרטיסי תושב ולהורדת טפסים חשובים, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של העירייה ולגלול לסוף העמוד. בסוף דף האינטרנט ניתן למצוא את כל השירותים החשובים ללא צורך לשוטט באתר.

טיפ שלישי: באתר האינטרנט, תחת הקטגוריה "תושבים", כל תושב העיר יוכל למצוא את תיק התושב שלו. בתיק התושב יופיעו הודעות מיוחדות, צפייה בתשלומים שבוצעו, מידע משפחתי, רישום לגני ילדים ובתי ספר בעיר, מידע סביבתי אודות מקלטים ומבני ציבור ועוד. במידה ואתם תושבים חדשים, ניתן להירשם לשירות באמצעות מספר תעודת הזהות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר