עיריית קריית מלאכי טלפון

עיריית קריית מלאכי טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית קריית מלאכי זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית קריית מלאכי – מוקד טלפוני
קריית מלאכי הינה עיר במחוז הדרום, הצמודה לצומת "מלאכי". קריית מלאכי הוכרזה לראשונה כעיר בישראל בשנת 1998, והיא מונה נכון להיום כ-23,000 תושבים.
עיריית קריית מלאכי מתאמצת לספק לתושבים סל שירותים רחב במטרה לשפר את איכות החיים בעיר. סל השירותים כולל : שירותי חינוך ותרבות, בניית מוסדות חינוך וגני ילדים, גביה ותשלומים באופן יעיל ונוח, שירותים חברתיים, פיקוח על הבניה, נגישות לנכים, סיוע במציאת עבודה ועוד ועוד.

עיריית קריית מלאכי – ערוצי שירות
באתר הבית של עיריית קריית מלאכי שכתובתו : k-m.org.ilניתן למצוא מידע רב אודות האגפים השונים בעירייה, ומגוון דרכים ליצירת קשר. ניתן לשלוח טפסים מקוונים במגוון נושאים שיגיעו ליחידות המתאימות בעירייה ויטופלו ביסודיות.
בנוסף, מפעילה עיריית קריית מלאכי מספר מוקדי שירותים. המוקד הראשון הינו המוקד העירוני המטפל בכל בעיה הקשורה לשירות המוענק לתושבים או בכל מקרה של מפגע/תקלה. נציג השירות מקבל את הפניה מהתושב ומנתב אותה במהירות לגורמים המקצועיים בעירייה. ניתן ליצור קשר עם המוקד באמצעות הטלפון, הפקס או הדוא"ל.
המוקד השני הינו המוקד לפניות הציבור. המוקד מקבל תלונות או הערות אודות הרשות המקומית, מוסדותיה, עובדיה או גופים העובדים מטעמה. ניתן לפנות למוקד באמצעות הטלפון, הפקס, דואר ישראל או הדוא"ל. כמו כן, יש מוקדים נוספים שמפעילה עיריית קריית מלאכי המיועדים לרווחת התושבים: מוקד גביה ותשלומים, תיק תושב ושירות ייעוץ לאזרח (שי"ל).

עיריית קריית מלאכי – טלפונים ושעות פעילות
– ניתן לפנות לעירית קריית מלאכי באמצעות הטלפון: 08-8500888, בפקס: 08-8586220, או באמצעות הדואר בכתובת: ז'בוטינסקי 1, קריית מלאכי.
– הממונה על תלונות הציבור הוא עו"ד שלום בן שיטרית (מבקר העיריה), הזמין לרשות התושבים בטלפון:
08-8500861 או בפקס: 08-8500892, או במייל: [email protected], או בכתובת: כיכר רבין 1 בניין העיריה, קריית מלאכי.
– מוקד תשלומים אוטומטי בטלפון שמספרו: 03-9275915 , 24 שעות ביממה.
– המוקד העירוני של קריית מלאכי פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, בטלפון שמספרו 106, ובטלפונים נוספים: 08-8500818, 08-850089. בנוסף, ניתן לפנות למוקד דרך הפקס: 08-8609214 או באמצעות הדוא"ל: [email protected]

עיריית קריית מלאכי – טיפים חשובים
טיפ ראשון: באתר האינטרנט תחת הקטגוריה "לשירותך", תוכלו למצוא עוד מגוון שירותים שימושיים, כגון: רשימה מעודכנת של בתי מרקחת, שירותי דת, מפת הגעה לקריית מלאכי, טלפונים נחוצים וקישורים נוספים שיכולים לסייע לכם בעת הצורך.

טיפ שני: תוכלו להירשם לניוזלטר של קריית מלאכי ולהתעדכן בחדשות העיר, באירועי תרבות, פרויקטים ופעילויות. תהליך ההרשמה הינו פשוט ביותר והניוזלטר ישלח ישירות לתיבת הדוא"ל שלכם.

טיפ שלישי: שימו לב שבאתר האינטרנט ניתן לבצע מגוון סוגי תשלומים (לאו דווקא חשבונות מים או ארנונה). יש אפשרות לשלם עבור נסיעה בכביש 6, עבור חשבון הטלפון וחשבון החשמל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.



כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר