עיריית כפר סבא טלפון

עיריית כפר סבא טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית כפר סבא זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית כפר סבא מוקד טלפוני
כפר סבא הינה עיר גדולה במחוז המרכז. העיר משלבת את הישן עם החדש – מורשת ותיקה לצד עשיה תרבותית וחינוכית. העיר מתרחבת כל הזמן, ובחמישים השנים האחרונות היא החלה בתנופת בניה, קליטת תושבים חדשים, טיפוח איכות הסביבה ופיתוח התעשייה והמסחר.
עיריית כפר סבא פועלת ללא לאות על מנת לשפר את השירותים הניתנים לתושב. היא מפעילה אגפי חינוך, ספורט, רווחה, משאבי אנוש וכיו"ב המשרתים את התושבים כל אחד בתחומו.

עיריית כפר סבא – כל הדרכים ליצור קשר
– אתר האינטרנט של עיריית כפר סבא: עיריית כפר סבא מעמידה לרשות התושבים אתר אינטרנט שכתובתו: www.kfar-saba.muni.il המרכז את כל המידע אודות היחידות השונות בעירייה, שירותי אונליין מקוונים, אפשרות לפנות ללשכת ראש העיר, ואיתור שירותים לפי תחומים. השירותים השונים מסודרים לפי אינדקס, על מנת להקל על התמצאות התושבים. כך למשל תחת הקטגוריה "גביה", תוכלו לקבל את חשבונות הארנונה במייל, תחת הקטגוריה "עסקים", תוכלו להצטרף לאינדקס החברות של מנהלת העסקים וכיו"ב.
– מוקד עירוני 106: המוקד העירוני של עיריית כפר סבא מרכז את כל הפניות/בעיות התושבים שהינם בתחום טיפולה של העירייה. בשעות חירום או בעת מלחמה, עובר המוקד למתכונת חירום ומסייע בהתארגנות העירונית.
– מחלקת עסקים: מחלקת העסקים מטעם עיריית כפר סבא מציעה לתושבים שירותים שונים, כגון: קבלת רישיונות לשילוט עסקי, הצטרפות לאינדקס החברות באתר האינטרנט, רישום ללוח כפר סבא והטבות נוספות.

עיריית כפר סבא – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של עיריית כפר סבא זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע לרווחת התושבים. כדי ליצור קשר עם המוקד תושבי כפר סבא יחייגו 107, ותושבים מחוץ לכפר סבא: 09-7649123, 09-7649106. ניתן לפנות למוקד גם דרך הפקס שמספרו: 09-7649398. כתובת המוקד העירוני: רח' ויצמן 135, כפר סבא.
– מוקד גביה ובירורים פעיל בימים א'- ה', בין השעות 08:00-15:30, בטלפון 09-7649290.
– ליצירת קשר עם הממונה על תלונות ופניות הציבור ניתן לחייג לטלפון 09-7649121/2, או דרך הפקס: 09-7649222, או באמצעות הדואר האלקטרוני: [email protected] כתובת הדואר באגף לתלונות הציבור: ת.ד. 25 כפר סבא 44100. באפשרות התושב לשלוח את התלונות בכל האופנים שצוינו לעיל ובנוסף לקבוע פגישה עם הממונה על תלונות הציבור בתיאום מראש.

עיריית כפר סבא – טיפים חשובים
טיפ ראשון: חפשו בחנות האפליקציות את האפליקציה העירונית "עירית כפר סבא", ותוכלו לקבל מידע במגוון תחומים: מוקד 106, אירועי היום בכפר סבא, צפייה בניוזלטר, טלפונים חשובים ועוד.
טיפ שני: במידה ואתה מעוניין לפתוח עסק חדש, תהיה חייב על פי חוק לרכוש רישיון עסק. אתר האינטרנט של העיריה מכיל מידע רב אודות רישוי לעסקים והוא ידריך אותך שלב אחר שלב עד לקבלת הרישיון כנדרש.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר