מועצה אזורית מטה יהודה טלפון

מועצה אזורית מטה יהודה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד מועצה אזורית מטה יהודה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

מועצה אזורית מטה יהודה מוקד טלפוני
מועצה אזורית מטה יהודה ממוקמת במחוז ירושלים וגובלת בעיר ירושלים וביישובים מבשרת ציון ובית שמש. המועצה מאגדת בתוכה 57 יישובים, מושבים וקיבוצים. בין יישובי המועצה ניתן למנות את אביעזר, אבן ספיר, אורה, בית נקופה, מבוא ביתר, מעלה החמישה, מסילת ציון, צור הדסה ועוד. אוכלוסיית מועצה אזורית מטה יהודה כוללת מגוון רב של תושבים מכל רחבי העולם, כשבכל יישוב יש בין 300 ל-1000 תושבים בממוצע.
במסגרת פעילותה, דואגת המועצה לשיפור פני הסביבה, לייזום פרויקטים בתחום המגורים, לרישום ושיבוץ לגני ילדים ובתי ספר, לקידום צרכי הרווחה האישיות והחברתיות של התושבים, לפעילויות תרבות וספורט ועוד ועוד.

מועצה אזורית מטה יהודה – ערוצי שירות
המועצה האזורית מטה יהודה מפעילה מספר מוקדי שירות באמצעותם יכולים התושבים ליצור קשר ולקבל מידע נחוץ:
– ערוץ השירות העיקרי הינו אתר האינטרנט של המועצה, בכתובת: http://m-yehuda.org.il/. באתר מידע אודות שירותי המועצה, טפסים שימושיים, חדשות ועדכונים, מכרזים, מידע בנושאי ארנונה, תשלומים ופרוטוקולים, אפשרות ליצור קשר בפייסבוק, סלי שירות, פעילות קהילתית, קישורים ואפשרות ליצור קשר עם הנהלת המועצה באמצעות טופס מקוון.
– המוקד העירוני של המועצה פעיל 24 שעות ביממה ומאפשר לתושבים לפנות בכל הנושאים הנמצאים בתחומה של העיריה. המוקד מספק מענה בעתות שגרה וחירום למגוון סוגי תקלות ומפגעים: תקלות ביוב, פיצוצי מים, בעיות בטיחות, שיטפונות, הצפות מים בכביש (ניקוז), נפילת תמרורים או עמודי תאורה ועוד.
– המחלקה לפניות הציבור מספקת מענה לכל תלונה או פניה באמצעות פתיחת פניה באתר באינטרנט או באמצעות מענה טלפוני.

מועצה אזורית מטה יהודה – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של המועצה פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בטלפונים: 8108* או 02-9900903 (מחוץ לתחומי המועצה).
– הממונה על פניות הציבור, מר אסף אליהו עונה לפניות בטלפונים: 02-9900846 או 052-7250996 או בדואר האלקטרוני: [email protected]
– ניתן לפנות למרכזיית המועצה בטלפון: 02-9900888.
– רשימת מספרי הטלפון המלאה של מחלקות המועצה מופיעה באתר האינטרנט תחת קטגורית "המועצה".

מועצה אזורית מטה יהודה – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: תושבי המועצה יכולים ליהנות משלל שירותים זמינים לתושב: תשלומים מקוונים, הורדת צווי ארנונה, תכנית פינוי אשפה, חוקי עזר ועוד. השירותים מופיעים תחת הקטגוריה "תושבים" באתר האינטרנט.
טיפ שני: באתר הבית של המועצה ניתן ליצור קשר עם ראש המועצה, מר משה דדון באמצעות לחיצה על הבאנר המופיע במרכז הדף ("לפניה ישירה לראש המועצה").
טיפ שלישי: אם אתם מתעניינים ברישום ילדכם לבית הספר, באתר האינטרנט תוכלו למצוא רשימה מפורטת של בתי ספר הכוללת פרטי התקשרות רלוונטיים (טלפונים, כתובת דוא"ל ועוד). במידה והנכם מעוניינים להירשם לאחד הגנים, ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות הקלקה על "שיבוץ גני ילדים".

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר