עיריית נצרת עילית טלפון

עיריית נצרת עילית טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית נצרת עילית זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית נצרת עילית – מוקד טלפוני
העיר נצרת עילית שוכנת בגליל התחתון, וממוקמת צפונית – מזרחית לעיר הערבית נצרת. העיר מונה כ-40,000 תושבים שכרוב התושבים הם יהודים ומיעוטם נוצרים ומוסלמים.
בהיותה עיר מרכזית בגליל, נצרת עילית משמשת מרכז תעשיה, תעסוקה ומסחר ליישובים הנמצאים בסמוך לה. בשנים האחרונות, עיריית נצרת עילית מתאמצת לפתח עוד ועוד את העיר – את מערכת החינוך, התרבות, איכות הסביבה והתיירות, ולהעניק לתושבים שירותים שימושיים רבים.

עיריית נצרת עילית – כל הדרכים ליצור קשר
במסגרת שיפור השירות, עיריית נצרת עילית מאפשרת לתושבים ליצור קשר עם העיריה ויחידותיה השונות במספר אופנים:
– אתר האינטרנט של עיריית נצרת עילית, בכתובת: www.nazareth-illit.muni.il, מכיל מידע רב אודות אגפי העיריה ותפקידיהם: אגף הנדסה, כספים, רישוי עסקים, חניה וכספים הם רק חלק מהאגפים המספקים שירותים לתושבי נצרת עילית.
בנוסף, דרך אתר האינטרנט יכולים התושבים לצפות באירועי היום בעיר, להזמין טפסים, לבדוק את תיק התושב האישי שלהם, לפנות למוקדים שונים באמצעות טפסים מקוונים ועוד.
– המוקד העירוני של עיריית נצרת עילית מקשר בין תושבי העיר ובין יחידות העיריה בכל הנוגע לאירועים חריגים, מפגעים, תקלות , נושאי בטחון וכדומה. ניתן לפנות למוקד באמצעות הטלפון, המייל או הדוא"ל. כדאי לדעת שהמוקד ממשיך להתפתח ולשפר את השירות עבור התושבים ובעתיד יהיה ניתן להקליט שיחות ולשלוח הודעות SMS בדבר תקלות או מפגעים על פי אזור מגורים.

עיריית נצרת עילית- טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של עיריית נצרת עילית זמין לרווחת התושבים בטלפון: 107- בתוככי העיר, ובטלפונים 04-6478888 –
-6478836 , 04-647883704 מחוץ לעיר. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. ניתן לפנות למוקד גם דרך כתובת המייל: [email protected] .
– מוקד מרכזי לתשלומי ארנונה ותשלומים כלליים: 1800-071-111.
– כתובת עיריית נצרת עילית למשלוח מכתבים: הגלבוע 16, נצרת עילית 17682.
– שעות קבלת קהל בבית העיריה עם ראש העיר, ממלא מקומו או מנכ"ל העיריה בימי א' בשעות 16:00-19:00, אך ורק בתיאום מראש. שעות קבלת הקהל במחלקת הגביה, ביום א' בין השעות 08:00-13:00, ואחה"צ בין השעות 16:00-18:30, בימים ב', ד' בין השעות 08:00-13:30, וביום ג' בשעות 08:00-15:00.

עיריית נצרת עילית – טיפים חשובים
טיפ ראשון: באתר האינטרנט של עיריית נצרת עילית ניתן להדפיס מגוון סוגי טפסים: הגשת מועמדות למשרות פנויות, בקשה לקבלת הנחה בארנונה, בקשה להתחייבות למקום מבנה, בקשה לביטול רישום למוסד חינוך ועוד.
טיפ שני: באתר האינטרנט תוכלו להתחבר לעירונליט, גיליון העיריה המקוון, המכיל כתבות מעניינות מהנעשה בעיר, דבר ראש העיר וסגנו ועוד.
טיפ שלישי: שירות נוסף הניתן לתושבי נצרת עילית באתר האינטרנט הוא תשלום חשבונות לרשות המקומית, כגון: תשלום על נסיעה בכביש 6 וחשבונות חשמל ומים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר