עיריית נתניה טלפון

עיריית נתניה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית נתניה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית נתניה – מוקד טלפוני
נתניה היא עיר קיט, נופש, תרבות וחינוך הממוקמת במחוז המרכז באזור השרון. העיר נתניה נקראת גם "בירת השרון", משום שהיא העיר הגדולה ביותר באזור השרון, ונמצאת בקדמת הערים האיכותיות והמפותחות בישראל.
עיריית נתניה שואפת למובילות ומצוינות ולכן והיא מעמידה לרשות התושבים קשת שירותים רחבה בכל התחומים: חינוך ותרבות, הנדסה, ספורט, תיירות, אומנות, חברה ועסקים.

עיריית נתניה – ערוצי שירות
– האתר הרשמי של עיריית נתניה, בכתובת: www.netanya.muni.il מרכז מגוון סוגי שירותים לנוחיות התושבים. באתר ניתן למצוא הזמנת טפסים, אלפון טלפונים, שירות תשלומים מקוונים (ארנונה, דו"חות חניה ומים), שירותי מידע לתושבים ועסקים, מפות נתניה, מידע לעסקים ועוד. דואר אלקטרוני בנושאים כלליים עבור עיריית נתניה ניתן לשלוח בכתובת: [email protected], או לחילופין לשלוח את המכתב בפקס למספר: 09-8608855. אם ברצונכם להגיע לקבלת הקהל בבניין הראשי הכתובת המדויקת היא שטמפפר 5, נתניה.
– המוקד העירוני במספר 106 זמין עבור התושבים 24 שעות ביממה. המוקד מעביר את הפניות מהתושבים ליחידות המתאימות בעירייה, תוך מעקב ובקרה אחרי הטיפול בפניה. המוקד מעניק מענה לנושאים הבאים: מפגעי בטיחות, בעיות תברואה, מפגעי תאורה, תקלות בכבישים ועוד.
– היחידה לפניות הציבור מעניקה מענה מהיר לכל תלונה הקשורה לתחום הפעילות של העיריה. בנוסף, ניתן להעביר ליחידה משוב על פעילויות שונות של העיריה, כגון פעילות תרבות, פרויקט עירוני וכדומה. ניתן לפנות ליחידה באמצעות טופס מקוון או בטלפון/פקס/דוא"ל.

עיריית נתניה – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של עיריית נתניה פעיל בכל ימות השנה, בטלפון 106- לתושבי נתניה, ובטלפון 09-8604400 לתושבים המתגוררים מחוץ לעיר. ניתן ליצור קשר עם המוקד גם בפקס: 09-8608855, או בדוא"ל: [email protected]
– שעות קבלת הקהל ביחידה לפניות הציבור: בימים א'-ה' בין השעות 08:00-15:00, בכתובת : רח' שטמפפר 5, קומה 4 נתניה. כמו כן, ניתן ליצור קשר בטלפונים:
– .09-8603262, 09-8606538
– כדי להגיע למוקד הארנונה (בירורים ותשלומים), ניתן לחייג למספר: 09-8607660. המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 16:00-19:00. אם ברצונכם לקצר את תהליך ההמתנה, ניתן לשלם באמצעות האינטרנט בעזרת המערכת באתר City4U.
– מספר הטלפון של מוקד מי נתניה, תאגיד המים והביוב העירוני של נתניה
הוא 1800-202-084.

עיריית נתניה – טיפים חשובים
טיפ ראשון: באתר הבית של עיריית נתניה תוכלו למצוא אלפון טלפונים המכיל את כל מספרי הטלפון, הכתובות ופרטי ההתקשרות של האגפים השונים. כדי למצוא את עובד ספציפי, ניתן להיעזר בסינון המופיע בראש העמוד.
טיפ שני: הצטרפות לשירות הניוזלטר של עיריית נתניה תאפשר לכם להתעדכן בפעילויות ובאירועים הנערכים בנתניה. קל מאוד להירשם לשירות – כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ בתחתית הדף של דף הבית על קטגורית "הרשמה לניוזלטר" ולמלא את פרטיכם האישיים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר