עיריית אור יהודה טלפון

עיריית אור יהודה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית אור יהודה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית אור יהודה מוקד טלפוני
העיר אור יהודה שוכנת בבקעת אונו שבמישור החוף, וממוקמת קרוב מאוד לאחת הערים המרכזיות בישראל שהיא תל אביב. בשנת 1988 קיבלה אור יהודה מעמד של עיר במדינת ישראל, ומאז החלה בעיר התפתחות ענפה בתחום המגורים, התעשייה החינוך והתעסוקה.
כיום, העיר אור יהודה היא אחת הערים המטופחות והמושקעות בישראל, כשניתן להבחין בקלות בפינות הירוקות והמלבלבות בכל קצווי העיר המתוחזקות באופן שוטף.

עיריית אור יהודה – כל הדרכים ליצירת קשר
עיריית אור יהודה מעמידה לרשות התושבים אמצעים רבים לקבלת שירות ויצירת קשר עם יחידות העירייה השונות:
– אחת האפשרויות המרכזיות היא קבלת מידע באמצעות אתר האינטרנט של העירייה, בכתובת: oryehuda.muni.il. אתר האינטרנט מרכז את כלל השירותים לתושב במקום אחד. בין היתר: צפייה בתיק התושב, אלפון טלפונים, תשלומי ארנונה וקנסות, יצירת קשר עם המוקד העירוני באמצעות טופס מקוון ועוד. בנוסף, מאפשרת עיריית אור יהודה הורדת טפסים חשובים דרך אתר האינטרנט בקלות ובנוחות.
– טיפול בפניות או בבקשות התושבים מתאפשרת דרך המוקד העירוני של עיריית אור יהודה. המוקד מטפל בכל מה שקשור למטרדים, מפגעים ותקלות בשטחים ציבוריים שברשות העירייה. כל הפניות המתקבלות במוקד נבחנות ונבדקות ומועברות לידי טיפול הגורמים הרלוונטיים בעיריית אור יהודה. מספרי הטלפונים של מוקד השירות העירוני:
03-7402400 / 03-5388111. כתובת דוא"ל לפניה למוקד: [email protected]
כתובת הדואר של עיריית אור יהודה למשלוח מכתבים: שדרות אליהו סעדון 122, אור יהודה
מיקוד:60394.
– המוקד העירוני של העירייה המטפל בתקלות מים וביוב במספר: 1800-401-462.

עיריית אור יהודה – טלפונים ושעות פעילות
– ניתן לפנות ללשכת ראש עיריית אור יהודה, בטלפון: 03-5388128/106. כמו כן, ניתן ליצור קשר בפקס שמספרו: 03-5334385. הכתובת למשלוח מכתבים: שד' אליהו סעדון 122. אם ברצונכם להגיע ללשכתו של המנכ"ל בנצי אזאצ'י ניתן לפנות בטלפון מספר: 03-5388105 או בפקס שמספרו: 03-5333154.
– המוקד העירוני של העירייה המטפל בתקלות מים וביוב פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מספר הטלפון של המוקד:1800-401-462.
– ניתן לפנות למוקד העירוני של עיריית אור יהודה בכל ימות השבוע, 24 שעות ביממה כולל ימי שישי, שבתות וחגים (להוציא ימי כיפור). מספרו של המוקד העירוני:
03-7402400.

עיריית אור יהודה – טיפים חשובים
טיפ ראשון: באתר האינטרנט של עיריית אור יהודה תוכלו למצוא את כל המידע והכלים ליצירת קשר עם היחידות השונות בעירייה. במקום לשוטט ולחפש בכל רחבי האתר, בחלק העליון של העמוד יש סרגל כלים שמרכז את כל הדרכים והכלים לעשות זאת.
טיפ שני: באתר האינטרנט הקטגוריה "תיק תושב", מרכזת את כל נתוני הלקוח ברשות המקומית. בין היתר מופיעים נתונים דוגמת נכסים, חיובים, בקשות להנחות, תשלומי קנסות וחובות חניה, הסדרים ועוד. ניתן לקבל את כל המידע באמצעות רישום לאתר המקנה לתושב אפשרות צפייה בתיק הלקוח שלו.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר