עיריית פתח תקווה טלפון

עיריית פתח תקווה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית פתח תקווה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית פתח תקווה – מוקד טלפוני
העיר פתח תקווה נוסדה בראשית דרכה כמושבה קטנה, ובשנת 1937 הוכרזה כעיר בישראל. פתח תקווה גובלת בערי המרכז – רמת גן, קריית אונו ובני ברק וכן במועצות האזוריות גני תקווה ומועצה אזורית חבל מודיעין (מושב נחלים).
עיריית פתח תקווה גיבשה במהלך השנים חזון של מצוינות ומענה לצרכים המשתנים של התושבים. בין היתר עירית פתח תקווה פועלת לשיפור פני הסביבה בעיר, פיתוח מקומות תעסוקה, מוסדות בריאות ותרבות ועוד.

עיריית פתח תקווה – ערוצי שירות
עירית פתח תקווה עושה כל שביכולתה כדי להעניק לתושביה שירות יעיל, מהיר ואמין. ישנם ארבעה מוקדי שירות עיקריים:
– אתר האינטרנט של עיריית פתח תקווה מציג את מכלול השירותים בעיר. השירותים באתר מחולקים לפי קהל יעד: שירותים המיועדים לילדים, שירותים לנוער וסטודנטים, שירותים לכל המשפחה, שירותים לנשים ושירותים המיועדים לגיל הזהב.
פרט לשירותים אלו, ניתן למצוא שירותים המיועדים לכלל התושבים, כגון: הורדת טפסים, תשלום חשבונות, שירותי חירום, כרטיס תושב המעניק הטבות מסוימות, שירותי יעוץ לאזרח, רישום למוסדות לימוד ועוד. ממשק המשתמש הידידותי מקל על הגולש למצוא באתר את מבוקשו ולקבל את השירות לו הוא זקוק בקלות ובמהירות.
– המוקד העירוני של עיריית פתח תקווה מטפל בפניות הקשורות לתקלות ומפגעים 24 שעות ביממה. ניתן ליצור קשר עם המוקד דרך הטלפון במספר 106 (תושבי פ"ת), במספר 03-9053000 (מחוץ לעיר), או באמצעות אתר האינטרנט.
– מחלקת פניות הציבור מטפלת בפניות הקשורות לכל תחומי העשייה בעיר. ניתן ליצור קשר עם המחלקה דרך הטלפון, הפקס, הדוא"ל או באמצעות טופס מקוון באתר.
– פניה לראש העיר, מר איציק ברוורמן דרך אתר האינטרנט.

עיריית פתח תקווה- טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של עיריית פתח תקווה, פעיל לאורך כל השנה, 24 שעות ביממה (למעט ימי כיפור). ניתן להגיע למוקד באמצעות חיוג ל106 (בתוך העיר) או 03-9053000 (מחוץ לעיר).
– כתובת עיריית פתח תקווה למשלוח מכתבים: העלייה השנייה, ת.ד. 1, פתח תקווה, כתובת הדוא"ל: [email protected] ומספר הפקס: 03-9052844.
– נציב מחלקת פניות הציבור, לוי פומרנץ מטפל בפניות בטלפון: 03-9052850, או בפקס:
03-9052844.
– שירות ייעוץ לאזרח (ייעוץ משפטי ע"י עו"ד), ניתן בימים א'-ה' 09:00-11:45, ובימים א' וג' בין השעות 16:30-19:00, בטלפון שמספרו: 03-9052339.

עיריית פתח תקווה – טיפ
טיפ ראשון: אם ברצונכם להגיע לאחד מאגפי העיריה לצורך פניה או קבלת מידע, אין צורך לשוטט באתר ולחפש את האגף המבוקש. בדף הבית נמצא תפריט שנקרא "מנהלים/אגפים", ממנו ניתן לבחור את האגף המבוקש.
טיפ שני: אם ברצונכם לרשום את ילדכם לגן הילדים או לבית הספר אין צורך לטלפן ולחכות זמן רב לנציג שירות. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט ולרשום את ילדכם במועד שנקבע מראש.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר