עיריית קריית גת טלפון

עיריית קריית גת טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית קריית גת זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית קריית גת – מוקד טלפוני
קריית גת הינה עיר השוכנת בליבו של חבל לכיש הרווי באתרי תיירות היסטוריים והיא ממוקמת מזרחית לאשדוד ומדרום לעיר קריית מלאכי. עם השנים קלטה אליה קריית גת מגוון תושבים וביניהם עולים מכל רחבי התפוצות לצד תושבים ותיקים.
עיריית קריית גת לא שוקטת על שמריה : היא ממשיכה לקלוט תושבים חדשים לתוככי העיר, משפרת ומפתחת את פניה העיר, מאמצת מדיניות של צדק חברתי- סביבתי ובונה מוסדות חינוך חדשים, כגון בתי ספר וגני ילדים.

עיריית קריית גת – כל הדרכים ליצור קשר
עיריית קריית גת משפרת כל העת את איכות השירות שהיא מעניקה לתושבי העיר, והיא מפעילה מספר מוקדים עיקריים לקבלת שירות ולשליחת פניות בקלות ובנוחות:
– המוקד המרכזי הינו אתר האינטרנט של עיריית קריית גת בכתובת
www.qiryat-gat.muni.il המרכז שירותים מגוונים לתושבים: מידע על העיר קריית גת, מספרי טלפון חיוניים, טפסים מקוונים ליצירת קשר עם יחידות העיריה, הורדת טפסים, מידע לעסקים ועוד. שירות ייחודי נוסף שניתן לתושבים אונליין הוא שירות תשלומים 24 שעות ביממה. ניתן לבחור רשות מקומית או חברה לתשלום ולשלם חשבונות ארנונה, מים, דו"חות חניה וכדומה בקלות ובמהירות.
– המוקד העירוני מרכז את פניותיהם של תושבי העיר ליחידות השונות בעירייה. המוקד מטפל בפניות אודות מפגעים ותקלות במערכות העירוניות ומעביר אותן לאגפים המתאימים בעירייה. באפשרות התושב ליצור קשר עם המוקד בטלפון או באתר האינטרנט של העיריה, ולעקוב אחר הפניה שנשלחה.

עיריית קריית גת – טלפונים ושעות פעילות
– ניתן ליצור קשר עם עיריית קריית גת באמצעות הקטגוריה "יצירת קשר" באתר האינטרנט או באמצעות המרכזייה של העיריה בטלפון: 08-6874500, כתובת העיריה למשלוח מכתבים: כיכר פז, קריית גת.
– המוקד העירוני זמין לרווחת התושבים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. מספר הטלפון בתוך קריית גת הוא 106, ומחוץ לקריית גת: 08-6878347 או 08-6878364/5 (מכל טלפון).
– המרכז לתשלומים עירוניים זמין לרווחת התושבים במענה ממוחשב 24 שעות ביממה בטלפון: 1599-50-55-56, לבירורים ותשלומים ניתן לחייג גם למספר: 03-9275613, בין השעות 13:00-17:00. שעות קבלת הקהל של המרכז בימים א'-ה' בין השעות 08:30-13:00, ובימים א', ג' בין 16:00-18:00.
– לדיווח על תקלות מים וביוב ניתן לחייג למספר 1800-563-565 בכל שעות היממה.

עיריית קריית גת – טיפים חשובים
טיפ ראשון: ניתן לקבל את שוברי התשלום החודשיים של הארנונה במייל במקום בדואר הרגיל, יתרונו של שירות זה הוא שהוא מתבצע במהירות וללא עיכובים. אם ברצונכם להירשם לשירות, ניתן לעשות זאת דרך אתר האינטרנט: bill2mail.co.il.
טיפ שני: בצד השמאלי של דף הבית תוכלו למצוא מגוון קישורים שימושיים, המאפשרים לכם להגיע לשירותים הרצויים בקלות. כך לדוגמא תוכלו להיכנס לאתר פיקוד העורף, לתיק התושב, לתשלום אונליין ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר