עיריית רמת גן טלפון

עיריית רמת גן טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית רמת גן זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית רמת גן – מוקד טלפוני
העיר רמת גן היא אחת הערים המרכזיות במדינת ישראל, כשבגבולה נמצאות ערים נוספות: תל אביב, בני ברק , גבעתיים, גבעת שמואל וקריית אונו.
כיום, אוכלוסיית רמת גן מונה כ- 150,000 תושבים, כשהיא מורכבת מדתיים וחילונים, צעירים ומבוגרים, ותיקים ועולים חדשים.
עיריית רמת גן מתאמצת לשפר את השירות לתושבים, ובמסגרת המאמצים היא מפעילה מגוון יחידות בתחומה: מחלקת גביה, חניה, בריאות, גנים ונוף, כבאות והצלה, משאבי אנוש, שירותי חירום ועוד. מכלול השירותים מעניק מענה מידי לתושבים בקשת רחבה של הזדמנויות.

עיריית רמת גן – ערוצי שירות
– עיריית רמת גן מעמידה לרשות התושב אתר אינטרנט שכתובתו: www.ramat-gan.muni.il. באתר ניתן למצוא מידע אודות אגפי העיריה, לאתר מספרי טלפון וכתובות, לשלם מגוון סוגי תשלומים, להוריד טפסים מקוונים, להתעדכן בפעילויות העיריה ועוד. השירותים החיוניים והנחוצים ביותר נמצאים בסרגל הכלים העליון, בקטגוריה "שירות לתושב", או בסרגל הכלים השמאלי תחת אותה הקטגוריה.
– מוקד עירוני 109 מטעם עיריית רמת גן הינו אחד מערוצי התקשורת המרכזיים בין התושבים ובין יחידות העיריה. ניתן לשלוח למוקד פניה בדבר מפגע או תקלה או לבקש סיוע במגוון תחומים הנוגעים לפעילות העיריה. הפניה למוקד מתבצעת באמצעות הטלפון או באמצעות טופס מקוון דרך אתר האינטרנט.
– היחידה לפניות הציבור מטעם העיריה מרכזת ומקבלת תלונות על עובדים, נושאי משרה או גופים השייכים לעיריית רמת גן. ניתן ליצור קשר עם הממונה לפניות הציבור בטלפון, פקס או דוא"ל.
– לשכת ראש העיר מנהיגה מדיניות של דלת פתוחה לפניות הציבור בכל תחום. מנהלת פניות הציבור מקבלת את הבקשות ובוחנת אותן לגופן. בכל פניה ללשכה יש לציין פרטים מלאים: שם מלא, כתובת וטלפון.

עיריית רמת גן – טלפונים ושעות פעילות
– ניתן לפנות לעיריית רמת גן באמצעות הטלפון: 03-6753495, באמצעות הפקס:
03-6753294 או באמצעות הדוא"ל: [email protected]
– המחלקה לפניות הציבור- ניתן לפנות לממונה על פניות הציבור, מר דני רייף בטלפון: 03-6753597, בפקס: 03-6753420, או בדוא"ל: [email protected]
– המוקד העירוני של עיריית רמת גן פעיל 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע. מספר הטלפון במוקד הוא 109, או מחוץ לרמת גן 03-6753495.
– מחלקת הגביה של עיריית רמת גן מטפלת בתשלומים ובירורים אודות תשלומים, בימים א'-ה' בין השעות 08:00-12:30, וביום ב' בין השעות 15:30-17:30. מספר הטלפון של המחלקה: 03-6753719.

עיריית רמת גן – טיפ
טיפ ראשון: באתר האינטרנט של עיריית רמת גן יש אפשרות להצטרף לרשימת הדיוור, וכך להתעדכן בנעשה בעיר, לקבל דיווחים אונליין על אירועים, חדשות ופעילויות תרבות.
טיפ שני: ניתן לשלם תשלומים שונים אונליין, באמצעות אתר האינטרנט במקום להמתין לנציג שירות. תשלום דו"חות חניה, מים, ארנונה, אגרת חיסון לכלבים ואגרת שלטים מתבצע בקלות ובנוחות הודות לממשק משתמש ידידותי.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר