עיריית רמת השרון טלפון

עיריית רמת השרון טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית רמת השרון זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 08:00- 13:00

עיריית רמת השרון – מוקד טלפוני
העיר רמת השרון ממוקמת באזור המרכז, וגובלת בערים הרצליה, תל אביב, הוד השרון ופתח תקווה. רמת השרון הוכרזה לראשונה כעיר בישראל בשנת 2002 ומאז הספיקה להתרחב ולשפר את שירותיה עבור התושבים. עירית רמת השרון מפעילה מספר אגפים בתחומה, כשכל אחד מהם אחראי על שירות שונה ופונה לקהל יעד מסוים. כך למשל מפעילה העיריה שירותים תומכים לגיל הזהב, פעילויות ספורט לנוער ואירועי תרבות לילדים.

עיריית רמת השרון – ערוצי שירות
– ערוץ השירות המרכזי והמקיף ביותר של עיריית רמת השרון הוא ללא ספק אתר האינטרנט. אתר הבית של עיריית רמת השרון, בכתובת: www.ramat-hasharon.muni.il מכיל מידע רב בנוגע לפעילות יחידות העיריה, טלפונים וכתובות, פרוטוקולים ודו"חות, הורדת טפסים, צפייה במכרזים ועוד. אתר האינטרנט מייעל את מציאת השירות עבור התושב ומפעיל עבורו אפשרות חיפוש נרחבת בין יחידות העיריה, מוסדות החינוך או הטפסים המקוונים.
– ערוץ שירות נוסף מטעם עיריית רמת השרון הוא המוקד העירוני, הלא הוא מוקד 106, המרכז את פניות התושבים ליחידות השונות בעירייה. אל המוקד ניתן לפנות הן באמצעות טופס מקוון באתר האינטרנט, או באמצעות הטלפון/דואר.
– היחידה לפניות הציבור מקבלת הצעות, הערות או בקשות בכל הנושאים העירוניים, דואגת לחלוקת תווי חניה לזכאים וכן מנהלת את שירותי מנהל האוכלוסין. ניתן לפנות ליחידה באמצעות טלפון, פקס או מייל וכן להגיע לשעות קבלת הקהל. חשוב לציין, שכל פניה המתקבלת ביחידה נרשמת ומטופלת בנפרד כך שאף בקשה או תלונה לא הולכת לאיבוד.

עיריית רמת השרון – טלפונים ושעות פעילות
– פרטי ההתקשרות עם עיריית רמת השרון- מרכזית העיריה: 03-5483888, כתובת למשלוח מכתבים: שד' ביאליק 41 רמת השרון, 4720635.
– אגף הגביה, תשלומים באמצעות מענה קולי ואנושי: 03-5475124 (חייגו את הספרה "2" למענה אנושי). שעות הפעילות במענה האנושי בימים א'- ה' בין השעות 08:00-13:00.
– המוקד העירוני של עיריית רמת השרון זמין לאורך כל השנה, 24 שעות ביממה. לפניה למוקד ניתן לחייג לטלפון: 106/03-5483888 או לפנות לכתובת העיריה.
– היחידה לפניות הציבור ממוקמת ברח' העבודה 5, רמת השרון, וניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5483888 או בפקס עם אותו המספר. שעות קבלת הקהל ביחידה: בימים א'- ה' בין השעות 08:00-13:00 ובימי ג' בין השעות 16:00-18:00.

עיריית רמת השרון – טיפים
טיפ ראשון: אם ברצונכם להכיר את רמת השרון קצת יותר לעומק באפשרותכם להצטרף לסיור ווירטואלי בעיר. הסיור נמצא באתר האינטרנט של עיריית רמת השרון ומקיף את כל האתרים המרכזיים בעיר.
טיפ שני: באמצעות ממשק ה- citypay ניתן לשלם תשלומים רבים ללא צורך להמתין לנציג שירות טלפוני. פרט לתשלומי ארנונה, דו"חות חניה ומים ניתן לשלם גם תשלום חשבון חשמל, טלפון ונסיעה בכביש 6.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר