עיריית רחובות טלפון

עיריית רחובות טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית רחובות זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית רחובות – מוקד טלפוני
העיר רחובות נוסדה בשנת 1890, והיא שוכנת במישור החוף הדרומי. בחלוף השנים, העיר רחובות התפתחה ושוכללה – נבנו בה שכונות חדשות, אזורי תעשיה ותעסוקה, מוסדות חינוך ומבני מגורים וכן שופרו נתיבי התנועה והנגישות לעיר באופן משמעותי.
עיריית רחובות מעניקה מכלול שירותים רחב לתושבים המעניק מענה לטווח רחב של גילאים ומקרים: החל בפעילויות לילדים, העשרה ופיתוח תרבות הפנאי וכלה בהערכות לרעידת אדמה ולמקרי חירום.

עיריית רחובות – כל הדרכים ליצירת קשר
– באתר הבית של עיריית רחובות בכתובת www.rehovot.muni.il התושבים יכולים לקרוא מידע כללי על העיר, לשבץ את ילדם בגן הילדים, לבדוק את שעות קבלת הקהל והטלפונים באגפי העיריה, לצפות בתיק התושב, לקרוא על פעילויות העיריה (בקטגורית "מידע לציבור") ועוד ועוד. ממשק המשתמש של האתר הינו ידידותי לגולש, ומאפשר לו לאתר בקלות את המידע הנחוץ לו.
– מבקר העיריה ונציב פניות הציבור בודקים את אופן התנהלות העיריה בפעילויות שונות. באפשרות התושב להגיש תלונה או פניה בדבר כל עוולה שנגרמה לו עקב פעילות לקויה או כזו הנוגדת את החוק של הרשות המקומית. אל נציבות תלונות הציבור ומבקר העיריה ניתן לפנות באמצעות הטלפון, הפקס, הדוא"ל ודואר ישראל.
– מוקד עירוני 106 מרכז ומבקר את פניות תושבי העיר להנהלת העיריה. המוקד פעיל בעת שגרה ובעת חירום, והינו מפעיל ומבקר את הטיפול באירועים, מפגעים ותקלות. ניתן לשלוח פניה למוקד באמצעות טופס מקוון דרך אתר האינטרנט, או לפנות בטלפון/פקס או דוא"ל.

עיריית רחובות – טלפונים ושעות פעילות
– פרטי התקשרות עם עיריית רחובות: כתובת למשלוח מכתבים לעירייה – רח' ביל"ו 2, ת.ד. 1111, רחובות, מרכזית העיריה: 08-9392222 או 08-9392512, כתובת הדוא"ל לשליחת פניה: [email protected] .
– מוקד עירוני פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בטלפון 106, או בטלפונים
08-9392444 או 08-9392106.
– למנהל אגף המיסים, מר מנחם רוזנטל יש לחייג לטלפון 08-9392509 או למספר 08-9392510. שעות קבלת הקהל באגף: בימים א'-ד' בין השעות 08:00-12:00, ואחה"צ בין השעות 16:00-18:00, וביום ה' בין השעות 08:00-12:00.
– נציג שירות מיסים וגביה זמין לרשות התושבים בימים א', ב', ד', ה' בין השעות
13:00-15:00, בטלפון שמספרו: 08-9392512.

עיריית רחובות – טיפים חשובים
טיפ ראשון: עיריית רחובות נערכת לשעת חירום, והיא מנחה את התושבים כיצד להתנהג בזמן רעידת אדמה, מלחמה, התקפת טילים או כל מצב מסכן חיים. ניתן למצוא מידע באתר האינטרנט רשימת מקלטים לפי רובעים, הנחיות הרשויות השונות בשעת חירום, שאלות ותשובות נפוצות ועוד.
טיפ שני: אם שלחתם פניה לעיריית רחובות בדבר שיבוץ ילדכם בגן הילדים, תוכלו לברר את מצב הפניה ולבדוק היכן הוא שובץ. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לקטגוריה "מצב שיבוצי גני ילדים" ולהזדהות לפי מספר תעודת הזהות של הילד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר