עיריית ראשון לציון טלפון

עיריית ראשון לציון טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית ראשון לציון זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:00-16:00

עיריית ראשון לציון מוקד טלפוני
ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בארץ. העיר ראשון לציון נוסדה בשנת 1882, ובשנת 1950 הוכרזה כעיר במדינת ישראל. עיריית ראשון לציון מטפלת במגוון תחומים, בין היתר: חינוך והשכלה, שיפור פני העיר, הנדסה ובניה, תיירות, רישוי עסקים, איכות הסביבה ועוד.

עיריית ראשון לציון – כל הדרכים ליצירת קשר
עבור תושב ראשון לציון המעוניין לפנות לאחת מיחידות העיריה , עומדות מספר אפשרויות יעילות ומהירות לקבלת שירות:

  • ניתן לפנות למוקד השירות העירוני, במספר טלפון: 106. המוקד משמש ככתובת המרכזית בנוגע לפניות, בקשות, תלונות על מפגעים והערות. כל בקשה הנקלטת במוקד מועברת לטיפול במחלקה המתאימה בעיריית ראשון לציון. במסגרת שירותי המוקד ניתן לברר בכל שלב מהו מצב הפניה והאם היא באה לידי גמר. למוקד העירוני של ראשון לציון ניתן לפנות בדרך נוספת והיא באמצעות האפליקציה העירונית keepitcity הנמצאת באתר האינטרנט.
  • ניתן להתחבר לחשבון התושב, דרך אתר האינטרנט בכתובת: www.rishonlezion.muni.il. באתר ישנה הקטגוריה "תיק תושב", באמצעותה ניתן להוריד טפסים, לצפות באירועים ובהודעות המיועדות לתושבי העיר ועוד.
  • המחלקה לפניות ותלונות הציבור מאפשרת לכל תושב לקבל מענה בכל שאלה הנוגעת למערכת העירונית. עיריית ראשון לציון מתחייבת להתייחס בכבוד לכל פניה ולספק מענה במהירות.

בכל שאלה ניתן לפנות למחלקה לפניות הציבור באמצעות שתי כתובות מייל: [email protected] (שרה סימון) וכן ב- [email protected] (אורה לוי). כמו כן, ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-9547242.

  • עיריית ראשון לציון עומדת לרשות התושב, בטלפון: 03-9547777, וכן בכתובת למשלוח מכתבים: הכרמל 20, ראשון לציון. המספר למשלוח פקס: 03-9542722.

עיריית ראשון לציון – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני של ראשון לציון מספק מענה לתושבי העיר 24 שעות ביממה ומספרו 106 או 03-9542799.

– ניתן לשלם את חשבון המים באמצעות מוקד תשלומים טלפוני הפעיל בימים א'-ה', בין השעות 08:00-22:00. מספרו של המוקד הוא: 1800-351-110.

– מוקד השירות לתושב פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-16:00  ומספק מענה בכל הנוגע לפניות הציבור בנושאים כלליים. מספר הטלפון של המוקד הוא: 03-9547242.

פרט ליצירת קשר בטלפון, ניתן להיעזר בשירותי האינטרנט המתקדמים, ולקבל מידע על תשלומים, הנחות, דו"חות וכדומה 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. במסגרת שירותי האינטרנט המתקדמים, מפעילה עיריית ראשון לציון אפליקציה חכמה המאפשרת לפנות למוקד העירוני במהירות דרך הסמארטפון או הטאבלט.

מוקד טלפוני עיריית ראשון לציון – טיפים
טיפ ראשון: אתר האינטרנט של העיריה מכיל אפשרויות רבות לפניה למחלקות השונות. אם ברצונכם לייעל את התהליך, ניתן לבחור בעמוד הראשי את הקטגוריה "כתבו לנו". כשתלחצו עליה תגיעו לעמוד המרכז את כל נושאי הפניות במקום אחד.

טיפ שני: אם ברצונכם להוריד טפסים חיוניים, במקום להמתין על הקו לנציג שירות ולבקש שישלחו את הטופס לכתובת המגורים שלכם, באפשרותכם להוריד טפסים רבים דרך האתר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר