עיריית תל אביב טלפון

עיריית תל אביב טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית תל אביב זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית תל אביב מוקד טלפוני
מוקד התמיכה של עריית תל אביב מאפשר לכל לקוח לקבל מענה מהיר ויעיל בהתאם לפנייתו. המוקד מנתב את הלקוח לפי סוג פנייתו. ניתן לפנות בנושאים כלליים, בנושאי ארנונה וטאבו, דו"חות חניה, חינוך, תאגיד מים, תשלומים, מחלקת רישוי ובניה ועוד. במסגרת השירות מקבל המוקד את הפניה ומנתב אותה לגורמים המקצועיים לטיפול יסודי.

עיריית תל אביב – ערוצי שירות
המוקד העירוני הראשי של עיריית תל אביב, מספק לתושבי העיר מידע רב בכל שעות היממה, 365 ימים בשנה. גם לאחר שעות פעילות העיריה, ניתן לפנות למוקד העירוני ולקבל מענה מידי.
הטלפון ליצירת קשר לתושבי תל- אביב יפו (וכן תושבי גוש דן): 106.
לתושבים הנמצאים מחוץ לתל אביב- יפו : 03-5238888 , וכן במספר נוסף: 02-5218666.
מוקד השירות מכל טלפון הסלולרי: 9106*.
הכתובת של עיריית תל אביב למשלוח מכתבים: אבן גבירול 69 תל אביב.
פרט לשירותים הטלפוניים, ניתן ליצור קשר ולפנות לעיריית תל אביב באמצעות אתר האינטרנט, בכתובת: http://www.tel-aviv.gov.il/. באתר תוכלו לבחור בקטגוריה "אמצעי קשר", למלא טופס פניה הכולל את פרטיכם האישיים, לשלוח את הטפסים המקוונים לגורמים הרלוונטיים ולקבל מענה מהיר. אתר האינטרנט מאפשר ללקוח לפנות לכמה וכמה גורמים: פניה לראשות העיריה (ראש העיר רון חולדאי), פניה למחלקה לפניות הציבור ופניה לכל אחת מיחידות העיריה באופן נפרד ליצירת קשר, פניות, תלונות, שאלות והבהרות. בנוסף, עיריית תל אביב מעמידה לרשות הלקוח טפסים מקוונים באתר האינטרנט, המאפשרים לבצע תשלומים, ללא המתנה לנציג שירות מטעם העיריה. בין היתר ניתן לבצע תשלומי חשבון מים וביוב, תשלום ארנונה ועוד.

עיריית תל אביב ארנונה טלפון:

הארנונה הכללית הנה מס המוטל על ידי העירייה על פי חוק. הנחות מארנונה ניתנות עפ"י כל דין. מומלץ להתקשר למוקד הארנונה של עיריית תל אביב יפו לבחינת זכות להנחה בארנונה למספר טלפון 03-5238888.

עיריית תל אביב חניה טלפון: 

הסדרי חניה ואכיפתם בעיר תלאביב-יפו מוגדרים בחוק עזר לתל אביב יפו. במקומות שבהם מוצב תמרור המתיר חניה לבעלי תו מתאים לאזור (משעה 17:00 עד 09:00 למחרת).  גביית תשלומים בגין דוחות חנייה במוקדי שירות קבלת קהל ובמוקד הטלפוני. טיפול בבקשות בנוגע לדוחות חניה טלפון מספר 03-5238888.

 

עיריית תל אביב טלפונים ושעות פעילות
מספר הטלפון של המוקד הטלפוני המרכזי של עיריית תל אביב הוא 106, והוא מיועד לתושבי תל אביב- יפו ואזור גוש דן. לתושבים הנמצאים מחוץ לתל אביב- יפו : 03-5238888 , וכן במספר נוסף: 02-5218666. כמו כן, ניתן לפנות באמצעות הפקס במספר: 03-5216445. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
אגף פניות ותלונות הציבור פעיל בימים א'- ד', בשעות 08:00-18:00, יום ה' בשעות 08:00-16:00. ניתן לפנות בכל שאלה או תלונה במספר: 03-5218244.
כיוון שיש עוד כמה וכמה נושאים המצריכים טיפול או הכוונה, כגון: ארנונה ומים, דו"חות חניה, תכנון ובניה ועוד, ניתן למצוא את פרטי ההתקשרות הרלוונטיים באתר האינטרנט, לטלפן או ליצור קשר באמצעות טופס מקוון.

טיפ לשיחה עם מוקד עיריית תל אביב
עיריית תל אביב ערוכה לטפל בכל פניה או בקשה באופן יעיל. כשתחייגו למוקד השירות המרכזי, תוכלו לנתב את השיחה בהתאם לנושא הפניה שלכם. למשל: אם תרצו להגיע לאגף הרווחה יהיה עליכם לחייג את מספר הטלפון: 03-5218666 ולאחריו את הספרה 6, ועוד – אם תרצו להגיע לאגף החניה יהיה עליכם לחייג את המספר ולאחריו 2.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר