עיריית טבריה טלפון

עיריית טבריה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית טבריה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית טבריה מוקד טלפוני
העיר טבריה שוכנת בסמוך לכנרת, והיא נחשבת לאחת מארבע ערי הקודש של ישראל יחד עם חברון, צפת וירושלים. לאורך השנים, היוותה טבריה מרכז לכל יהודי ארץ ישראל וגם כיום היא נחשבת למוקד תיירות עיקרי המתבסס על קרבתה לכנרת הקדושה ליהודים ולנוצרים. בנוסף, טבריה משמשת מרכז תעשייתי ומסחרי כשבשטחה מרכזי מבקרים, מוזיאונים ואתרי תרבות.
עיריית טבריה מפעילה אגפים שונים בתחומה המסייעים לתושבים במגוון תחומי החיים. בין היתר משקיעה העיריה בקידום הנוער הנושר, עבודה קהילתית סוציאלית, יחידות התנדבות, עמותות למען הקשיש, ניקיון עירוני, נושאי רכש ואספקה, גזברות, רישוי עסקים, הסעות תלמידים ומגוון תחומים נוספים.

עיריית טבריה – כל הדרכים ליצירת קשר
עיריית טבריה מעמידה לרשות התושבים מספר דרכים עיקריות ליצירת קשר עם היחידות השונות בעירייה:
א. אתר האינטרנט של עיריית טבריה מרכז טלפונים ופרטי התקשרות של אגפי העיריה השונים. ניתן לפנות למחלקה דרך פרטי ההתקשרות המופיעים באלפון הטלפונים או דרך אפשרות "צור קשר" בסרגל הכלים הימני. כמו כן, מעמיד האתר לרשות התושב מגוון אפשרויות לתשלום מיסים, דו"חות עירייה, ארנונה ומים באופן מקוון.
ב. דרך נוספת ליצירת קשר היא באמצעות פניה למוקד 106, המטפל בפניות התושבים באופן מידי. הפניה למוקד מתבצעת באתר האינטרנט של העיריה באמצעות שליחת טופס מקוון.
ג. פניה לאגף לפניות הציבור, בראשותו של מנכ"ל העיריה יוסי נבעה. המחלקה משמשת כמתווכת בין ראשות העיר לתושבים ולמחלקות העיריה השונות. המחלקה שמה לה למטרה לענות באופן מהיר לכל פונה וליצור יחסי אמון בין התושב לרשות העירונית.

עיריית טבריה – טלפונים ושעות פעילות
– יצירת קשר עם עיריית טבריה, בטלפון: 04-6739585, וכן בכתובת הדואר: טבור הארץ, ת.ד. 508, 14105, טבריה.
– המוקד העירוני מטעם העירייה פעיל לאורך כל השבוע, 24 שעות ביממה. אם ברצונכם ליצור קשר עם המוקד חייגו 106- מתוך טבריה, ו- 04-6739585 מחוץ לעיר.
– מוקד פניות הציבור עומד לרשות התושבים, בטלפון 1700-707-800 ובמספר נוסף: 04-6739582. כמו כן, ניתן לפנות במייל שכתובתו: [email protected] . המוקד פעיל בימים א', ב', ד', ה' בין השעות 08:30-14:00.
– ניתן ליצור קשר עם מחלקות נוספות בעיריית טבריה דרך קטגוריה "טלפונים", באתר האינטרנט של העיריה.

עיריית טבריה – טיפים חשובים
טיפ ראשון: כדי לקצר את זמן ההמתנה לנציג טלפוני במוקדים השונים, מומלץ לנצל את האפשרות ליצור קשר דרך טופס מקוון באמצעות האתר. עיריית טבריה תדאג להפנות את הטופס למחלקה המתאימה במקום שתמתינו זמן רב לנציג השירות במוקד הטלפוני.
טיפ שני: ניתן לשלם דו"חות חניה דרך אתר האינטרנט של עיריית טבריה. בלחיצה על כפתור "דוחות חניה" (תחת קטגורית "תשלומים ומיסים"), ניתן לשלם עבור שני סוגי דו"חות בלבד- דו"ח חניה חדש או דו"ח סגול (דו"ח הודעה ראשונה).

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר