עיריית יבנה טלפון

עיריית יבנה טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית יבנה זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית יבנה מוקד טלפוני
העיר יבנה ממוקמת בשפלה, כשלדרומה העיר אשדוד. יבנה מורכבת מאוכלוסייה מגוונת ואיכותית, מדתיים וחילוני, צעירים ומבוגרים, עולים ותושבים וותיקים.
בשנים האחרונות, עיריית יבנה שוקדת על פיתוח העיר במגוון רחב של תחומים: מחשוב, תעשיה, דיור, שיפור חזות העיר, חינוך ותעסוקה. פרט לפיתוח העיר, מעמידה עיריית יבנה לרשות התושב כלים רבים שנועדו לשפר את התקשורת בין התושבים לעירייה.

עיריית יבנה – ערוצי השירות
תושב המעוניין לקבל שירות או לשלוח פניה לעירייה וליחידותיה יכול לעשות זאת בקלות ובנוחות בכמה דרכים:
– אתר האינטרנט של עיריית יבנה בכתובת: www.yavnecity.co.il מעמיד לרשות התושב מערכות ממוחשבות המסייעות לו לקבל מידע אודות שירותים שונים. באתר האינטרנט ניתן למצוא מערכות המאפשרות לשלם תשלומי מים, ארנונה, דו"חות חניה וקנסות; תיק תושב המרכז מידע אישי אודות תושב יבנה, ומערכת רישום למוסדות חינוך וגני ילדים. כמו כן, ניתן להוריד דרך האתר טפסים מקוונים, לצפות במכרזים ובפעילויותיהם של האגפים השונים, לחפש מספרי טלפון דרך האלפון ועוד.
– במוקד השליטה העירוני שמספרו 106 מתקבלות פניות עירוניות ובין עירוניות ומועברות לגורמים הרלוונטיים באגפי העיריה. המוקד מבצע בקרה אחר הפניות ומעדכן את התושבים בסטטוס הפניה בכל רגע נתון.
– שירותי משרד הפנים ניתנים לתושבי העיר הרשומים באופן חוקי. בין השירותים שניתן לקבל: שינוי כתובת מגורים, הודעה בדבר משלוח דואר, רישום נולדים בתעודת זהות, הנפקת תעודות לידה ופטירה ועוד.
– האגף לתלונות ופניות הציבור מקבל תלונות על עובדים, נושאי משרה או גופים השייכים לעיריית יבנה. את התלונות יש להגיש במשרדי הממונה על תלונות הציבור בעירייה – שלום דמארי בכתובת: בניין העירייה, שד' דואני 3 יבנה, ובמייל: [email protected] .

עיריית יבנה – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד העירוני במספר 106- בתוך העיר יבנה, ובטלפון 08-9433350 למחייגים משאר אזורי הארץ פעיל 24 שעות ביממה במשך כל ימות השנה לרבות שבתות ומועדי ישראל. מספר הפקס במוקד הוא: 08-9433435, וכתובת המייל היא: [email protected] במקרי חירום ובמידה ואין מענה במוקד 106, ניתן להתקשר למספרים הבאים:
08-6997193, 08-6997187, 08-9438018.
– שעות פעילות משרדי העיריה בימים א'-ה' בין 08:00-15:30, וביום ב' בין השעות 16:00-18:30. ניתן לפנות בטלפון מספר: 08-9433300, וכן בכתובת: שד' דואני 50 יבנה עבור משרדי ההנהלה.
– מספר הטלפון של האגף לפניות הציבור: 08-9433393, ומספר הפקס: 08-9433393.
– שעות פעילות משרד הפנים: ימי שני ורביעי בין השעות 08:00-12:00, ויום שני בין השעות 16:00-18:00. כמו כן, ניתן לפנות לחני רביבו מנהלת השירות בדוא"ל: [email protected], או באמצעות טלפון: 08-9433370, ומספר הפקס: 08-9327495.

עיריית יבנה – טיפ
באתר האינטרנט של עיריית יבנה, בסרגל העליון מופיעה קטגורית "כתוב לנו". תחת קטגוריה זו תוכלו למצוא כתובות ומספרי טלפון של עובדי העיריה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר