עיריית יהוד מונוסון טלפון

עיריית יהוד-מונוסון טלפון

1900-72-4878
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית יהוד מונוסון זמין בימי ראשון עד שישי 24/7 (בכל שעות היממה).

עיריית יהוד- מונוסון מוקד טלפוני
עיריית יהוד- מונוסון היא מועצה עירונית המעניקה שירותים הן לעיר יהוד והן לישוב נווה מונוסון. העיר יהוד והמועצה המקומית נווה מונוסון ממוקמות בבקעת אונו ואוחדו יחד בשנת 2003.
יהוד- מונוסון מאופיינת בקהילה מגוונת: אוכלוסייה מזדקנת לצד ילדים וצעירים, אנשים ממוצאות שונים, רמות סוציו-אקונומיות משתנות ותושבים ותיקים לצד חדשים. בשנים האחרונות העיר מתפתחת ומתרחבת באמצעות בנייה חדשה, הרחבת שטח מוניציפאלי, הרחבת אפשרויות תעסוקה ופיתוח תעשיה.

עיריית יהוד – מונוסון כל הדרכים ליצור קשר
עיריית יהוד – מונוסון מפעילה מספר מוקדים באמצעותם יכולים התושבים לקבל מידע אודות שירותים ולשלוח בקשות או תלונות לגורמים הרלוונטיים בעירייה:
– אתר האינטרנט של העיריה בכתובת: www.yehud-monosson.muni.il מתעדכן מדי יום, וניתן למצוא בו מידע רב בתחומים רבים: מידע והיסטוריה על המועצה העירונית יהוד- מונוסון, הודעות לתושבים, מידע לשעת חירום, ספר טלפונים, שירותים חברתיים וקהילתיים ועוד. בנוסף, ניתן ליצור קשר עם יחידות העיריה באמצעות שליחת טפסים מקוונים, תשלום ארנונה, מים או דו"חות חניה אונליין, צפייה בתיק התושב ועוד.
– מוקד 107/106 הינו המוקד העירוני של יהוד- מונוסון, המטפל בכל פניה הקשורה למפגע או מטרד. ניתן לטלפן למוקד 24 שעות ביממה, או לחילופין ליצור קשר באמצעות טופס מקוון.
– האגף לתלונות הציבור מקשר בין הפונים לרשות לגורמים הרלוונטיים בעירייה. האגף מטפל בפניות בנושאים עירוניים, בתאום מפגש עם ראש העיר וכדומה. ניתן לטלפן לאגף בשעות הפעילות או לחילופין לשלוח טופס מקוון באמצעות אתר האינטרנט.

עיריית יהוד- מונוסון – טלפונים ושעות פעילות
– כתובת למשלוח מכתבים לעירייה: רח' מרבד הקסמים 6, יהוד מונוסון 5635001, טלפון: 03-5391212, ומספר הפקס: 03-5391247. שעות קבלת קהל במשרדי העיריה: בימים א', ג', ד', ה' בין השעות 08:00-16:00, וביום ב' בין השעות 08:00-13:00, ובין השעות 15:00-19:00.
– נציבת תלונות הציבור אסנת נטקוביץ' זמינה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-13:00, ובימי ב' בין השעות 15:30-19:00 בטלפון: 03-5391294, ובפקס: 03-5391247.
– המוקד העירוני של עיריית יהוד – מונוסון פעיל 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע. חייגו 106- אם ברצונכם להגיע למוקד יהוד, ו-107 למוקד מונוסון.
– מידע אודות טלפונים חשובים נוספים ושעות קבלה בלשכות השונות ניתן למצוא באתר האינטרנט של העיריה.

עיריית יהוד- מונוסון – טיפ
טיפ ראשון: תוכלו לצפות במידע האישי שלכם כתושבי יהוד – מונוסון באמצעות תיק התושב באינטרנט. כל שעליכם לעשות הוא להירשם למערכת המנויים ולהצטרף לשירות החינמי.
טיפ שני: בקרוב יזכו תושבי יהוד – מונוסון לחנות בחינם, ללא הגבלת זמן בכל אזורי העיר. כל תושב שינפיק תו מיוחד הנקרא "תו תושב" לרכבו יקבל חניה חינם בכל מקום בעיר. אם ברצונכם להתעדכן בנוגע לפרטים תוכלו לקבל אותם בהקלקה על קטגורית "רשות החניה" באתר האינטרנט.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה.

Google+ | תקנון האתר | יצירת קשר